Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

tibetanska gljiva

živa, zdrava i pravi fin kefir [:hihot]
2015 02 05
a moze li se raditi s malim količinama? Da ne moram kupovat svaki dan litru mlijeka? ona je drugacija od vodenih zrnaca...ustvari u "komadu" pa recimo , može li se odlomiti mali komadić ili se sama djeli? i koje mlijeko? ekipa na kefir grupi je kotradiktorna... dobro je trajno, nije dobro trajno, veronika ( [:sokiran] )nemam pojma kakvo je to mlijeko) , mlijeko iz mljekomata...
2015 02 05
Ima različitih komada ovo što ja imam, ima dvije baš velike i onda par manjih, a najmanje su recimo kao nokat velike...sad ja ne znam jel se one same razdvoje ili ih ja slučajno kad to promiješam prije nego procijedim, ali mislim da ih možeš i pokidati. [:hihot] Ja koristim trajno mlijeko i to ono od 2,8 % m.m. jer su meni rekli da je s tim najbolje, ne znam za ostala!
2015 02 05
ajde onda kad ćeš opeti imati viška, molila bih te, što manji komadić...onako , za dva nokta [:smije] pa da probam ,pomalo. ako meni neće odgovarati,ima kome hoće [:kesi]
2015 02 05
možee! [:zaljubljen]
2015 02 05
ja sam probala i sa trajnim i sa svježim, dođe mi na isto i vadila sam sa metalnom žlicom i sa plastičnom i dirala ih rukama, ništa im se nije dogodilo i držala sam ih u otvorenoj staklenci i zatvorenoj, ista stvar i probala sam ih ispirati sa vodom i ne ispirati, kad ih nisam isprala, kefir mi je bio gorak, bljak... tak da ih svaki put kad ih procijedim, isperem, iako mnogi u grupi kažu da ih klor ubija... moje ne ubije, nekak imam osjećaj da ih hladna voda osvježi prije nego se ponovno bace na posao :)
2015 02 05
u grupi fantaziraju previše....ja dođem malo pa ih zdrmam... [:smije] [:smije] baš s tim što si rekla da radiš (a kakti, ne smije se) [:hihot] [:jezik]
2015 02 05
Ima netko vodeni kefir? Tražim [:zaljubljen] Ako netko treba, imam ova kefirna zrnca što idu u mlijeko. Slobodno se javite [:smijesi]
2015 02 05
Nomad, sram te bilo, unosiš pomutnju u grupu.... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 06
nemam pametnijeg posla. Iz jedne su me izbacili jer sam odavala recepte za kreme, u drugoj administriram pa ne smijem trkeljat...trolere u trol grupi ne mogu nadmašit, samo su mi kefiraši preostali [:hihot]
2015 02 06
u kojoj administriraš?
2015 02 07
LIJEKOVI IZ PRIRODE. nije teško probati !
2015 02 09
Ima li tko viška gljive [:smije] [:smije]
2015 02 14
1 2 3