Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

tibetanska gljiva

1/2 gljive našla vlasnika, ali IvaaMa ako se odlučiš, za negdje tjedan dana ću ja opet imati viška [:hihot]
2015 02 04
Ajde može budem, kad buš imala viška call me [:smije]
2015 02 04
Kefir piće dugovječnh ljudi ! [:smijesi]
2015 02 04
ja isto imam viska pa ako netko zeli moze se meni javiti saljem i postom samo platite postainu i vasa je moze i osobno preuzimanje Za Požegu [:zaljubljen]
2015 02 04
Kak buš to poslala poštom [:sokiran]
2015 02 04
imam i ja vec dugo, dobila od jedne divne krpicarke.. [:smijesi] od tada sam prosljedivala svima mogucima i nemogucima i doslovno molila ljude da uzmu za svoju i moju dobrobit.. a u zadnje vrijeme vidim da je to postalo hit i da sve svi grabe [:smije] postom sam slala u bocici...odnosno preko tiska
2015 02 04
evo tko ima u Zg.viška ja bih isto kefir [:smijesi] mogu preuzeti osobno u kojem god dijelu grada
2015 02 04
ja takoder imam,prezadoovoljna sam,jako mi jefin kefircic,osijecam neka poboljsanja i od toga spavam ko klada(inace sam imala problem s nesanicom,po dva tjedna nespavanja),ako netko treba moze primopredaja osijek [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 04
ja isto imam ukoliko tko u mom okruženju triba nek se javi [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 04
Sanja, di si u Zg?
2015 02 04
Dobra večer gljivarice [:smije] smijete gljive s metalnom žlicom.bez straha, upravo sam to objašnjavala na kefir grupi jer se stalno vrti ta priča , a ja trubim non stop. Imam vodeni kefir , odnosno tibicos , za podjelit. Zege primopredaja, Mliječnu nemam , iz straha . Intolerancija na mlijeko, [:hihot] mada kažu da kefir ne reagira tako kao čisto mlijeko....ne riskira mi se
2015 02 05
Ma ni ja ne vjerujem u to, ali mi je prefora ta priča pa se držim toga. [:smije] Moja mama mi je bila super kad mi je odvajala za Zagreb. [:hihot] Procijedila gljivu u malom metalnom cijedilu, uzela ju čistim golim rukama i odvojila. [:hihot] Napravila 2 greške u roku 10 sekundi, ali eto, živa je gljiva [:zaljubljen]
2015 02 05
"greške" [:jezik]
2015 02 05
hahaha, a gljiva živa i zdrava! stvar je u tome, što je nastala fama zbog oksidiranja...a posuđe koje se danas je nehrđajuće , ovo s rukama..mozda zbog higijene, ali ak već ideš cjediti i premetati gljivu...logično je da su ruke čiste.
2015 02 05
Svaki dan nešto novo saznam na krpicama [:zaljubljen]
2015 02 05