Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

veličina u naslovu artikla

Poozzz svima, često kupujem na krpicama i strašno puno vremena gubim na otvaranje stranica da bih na kraju vidjela da sam otvorila nešto što mi po veličini ne odgovara.Predlažem da se u nazivu artikla stavi i veličina, kako bi se olakšalo traženje. Nadam se da se slažete, kupcima bi to bilo veliko olakšanje, a onom ko prodaje i nije neka tlaka [:smijesi]
2013 03 05
Potpisujem,makar ionako volim skicnuti kaj ima bez obzira na velicinu :P :D
2013 03 05
dobar prijedlog [:smijesi] ....ali i ja volim pogledati bez obzira na veličinu kad mi nešto zapne za oko [:jezik]
2013 03 05
A i nekad mi je jednostavno bedasto navoditi velicinu jer ona zaista varira...Pise jedno na artiklu,a zapravo ovisi o tome kako je koja curka gradena...(velicina prsiju,obujam struka itd)..a i nesto zna imati elastina pa su velicine univerzalnije..ili mi cak variraju od nekog s/Ma do L/XLa.Tako da mi je sve nekako relativno.Zato i napominjem da je najbolje tocno se obratiti za mjere.
2013 03 05
Nije lose napisati u opisu veličinu; osobno nisam to pisala [:zaljubljen] Jer i sama volim pogledati bez obzira sta pise! Jedino kod cipela/tenisica ne gledam ako pise npr.39.,, a ja nosim 36! [:smijesi]
2013 03 06
ovo definitivno prakticiram i molim ostale da to čine, ali tu je i tražilica pa onda ako baš, baš tražim nešto specificirano upišem u tražilicu, npr, cipele, visoke pete odaberem veličinu i eto ga... ali za preglednije škicanje [:zaljubljen] bilo bi lijepo da se u naslovu navede veličina...
2013 03 06
Obavezno! Ja krecem od sebe, pa znam da pogotovo za cipelice treba u naslovu biti velicina...da se ne desava isto sto i tebi, gubljenje vremena na trazenje prave velicine... [:smijesi] Ako ne, bar postoji pretraga po brojevima! [:smije]
2013 03 27