Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

ebay, trazim nekog za narucivanje

pozdrav, iman dvi sitnice koje bi tila narucit sa ebaya, pa ako ima neka dobra dusa koja bi studentici narucila bez provizije? [:sramezljiv] [:zaljubljen] [:hihot] ako bi jos koji put narucivala priko te osobe (a vjerojatno ocu) onda bi dala neku provizijicu [:smijesi] i iman mobilno bankarstvo pa uplatin brzo hh
2015 02 08
Eh da si samohrana majka....
2015 02 08
? harpo?
2015 02 08
harpo [:pospan] [:pospan]
2015 02 08
Kaj ti nije jasno? Ma moze biti i hobotnica...ako imas da narucis onda imas i barem jednu kunu za narucivatelja...tak tesko? [:vrti]
2015 02 08
cek tek sam se probudila [:zaljubljen]
2015 02 08
No hard feelings, ali to je samo lijepa gesta...
2015 02 08
ja se ispricavan sta bi narucila nesto sa ebaya da me dodje jeftinije jer neman novaca na bacanje, pa uz to trazim nekog dobre volje ko ima vrimena samo da naruci bez provizije jer znan da je to par sec posla... naravno da bi zaokruzila uznos na visi broj, nisan tolika cicija uostalom, zasto se pravdam? necu iznosit svoju financijsku situaciju ode samo da bi dobila odobrenje od vas da smin potrazit ovako nekog..... [:pospan]
2015 02 08
I to je okej...ali zna se desiti zavrzlama ako ti nesto ne dodje, pa problemi...
2015 02 08
+ da je tečaj veći kod preračunavanja dolara koji ti banka uzme od tečaja, + ako ne dođe, pa ćeš dići bunu da te je netko prevario, + pitanja kada ce doći, jer se čeka i po mjesec dana ...stvarno ima tu posla
2015 02 08
imaš sad novu temu cura naručuje s neta ,uzima proviziju -par kuna sve ti piše u temi e sad ako ti je to preveć otvori paypal I samo nebo(I carina) ti je granica [:smijesi]
2015 02 08
dosad san narucivala par stvari i sve bi dosle, kasnilo je al zato ima onaj rok do kad najkasnije moze stic... sama san pogledala feedback i ok se cini, a ako ne dode znan da nije krivica osobe koja je narucila, a sta se tice tecaja - pzb, mislin da ide srednji kod preracunavanja, i zaokruzim na vise za svaki slucaj sta se podrazumjeva (u najgorem slucaju nadoplatin ako triba)
2015 02 08
maja hvala na obavjesti, pogledan i to a paypal ne znan otvorit, cini mi se komplicirano
2015 02 08
Ma nije uopće komplicirano(I ja mislila dok nisam otvorila).Imaš tutorial na "jubito",sam ti treba mail I ona 4 broja koja ti pišu na kartici od deviznog računa.ja imam tekući I devizni u pbz,net banking I samo si uplaćujem na karticu koliko mi treba(kupoprodaja deviza),slično zi je I u drugim bankama.Naravno pazi da ne naručuješ kojekakve kopije jer sad carina jako nadgled pa ti može prisjesti..Ja frendici šaljem novce ili ona meni preko paypala,,svašta/nešto možeš preko njega... [:smijesi]
2015 02 08
eh neman pojma sta je devizni racun hahah ne moze tekuci jelda?
2015 02 08
1 2