Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

po meni...

ovo nije fer od cure,javila mi se prije par dana za zamjenu i dogovorile smo se sve i pitala me d ajoj poslajem dodatne mjere ja poslaljem a ona nakon toga nista,uredno se prijavljuje a odgovora nema,dobivam jos upita za majicu ali ne znam da li cu ja ispasti fer ako prekinem s njom suradnju ali nije bas da mi se zbog jedne majice ceka 10dana ne da mi se toliko natezati oko zamjene.. sto bi ste vi na mom mjestu? [:vrti] [:boji]
2015 02 08
ah,jasno ko dan, odustaješ i ideš dalje, tko prvi njegovo, imala je priliku, nema čekanja.
2015 02 08
Čemu dvoumljenje? Prodaj dalje...
2015 02 08
inače su ti krpice pune takvih "pristojnih" pa se probaj ne zamarat [:smijesi]
2015 02 08
ja bih joj napisala da je imala dosta vremena da odluči hoće je uzet ili ne i da ću je prodati drugome. Amen [:smijesi]
2015 02 08
Zar je toliko tesko rec hvala i odustat od zamjene/prodaje? [:vrti]
2015 02 08
Mene je jedna gospođa pitala za zamjenu, ja kažem ok može i pitam o artiklu , ona kaže da joj nije taj rtikal kod kuće i sl..ja kažem ok, sačekat ću...i na kraju nakon desetak dana ja pitam očemu se radi i kažem da može i jedan drugi artikal u zamjenu , a one meni lijepo: Ja sam našla što mi je trebalo, pa ako ćete kupit javite ..pozzzz A stvarno baš divno i pristojno...Meni je to katastrofa od kulture, valjda se javi ako se odustaje..eto, minimum, možda puno tražim, ne znam
2015 02 08
Ako nekome posaljem mjere ili me pita nesto pa odgovorim, i nakon toga osoba vise ne odgovara a prijavljuje se, onda smatram da osobu vise ne zanima artikl i prodajem dalje.
2015 02 08
Nije uopće stvar obveze, stvar je kulture, ne vidim šta je problem natipkat tri riječi..ok, i ne moraš, ali si po meni onda jako nekulturan i nepristojan..eto to je moje mišljenje
2015 02 08
Netko te traži mjere i dodatne slike..to zahtjeva za mjere barem 3 min, a za slike min 10 do 15 min, a onda ne zaslužiš da ti se kaže, hvala ne odgovara mi... Hvala , ali ja ne bih s takvima previše imala posla u životu..
2015 02 08
po meni, nemaš nikakvu obavezu čekati je dalje... možda da je pitaš je li odustala da to definitivno zaključiš i bok, ako ne odgovori - odustala je, ako pak odgovori da je još uvijek za, odmah to realizirajte, ako se uopće više i želiš mijenjati. ja bih već izgubila volju [:frustriran] , javila joj da sam odustala i išla dalje prodavat... [:smijesi]
2015 02 08