Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

kakvo vjenčanje?

...a ja prije neki dan izvukla vjenčanicu iz ormara sa željom da mi je dobra....i zamisli....dobra mi.... i tko sada koga tlači u braku? ja njega ili on mene [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 12
ja bih definitivno prepolila broj uzvanika i otišla kod neke gatare da mi izgata prognozu [:hihot] [:hihot] ....obožavam ova mala vjenčanja [:zaljubljen]
2015 02 12
hahahaha....kod mene obrnuta situacija....bilo bi bolje da moj mužek kuha [:sokiran] [:hihot] [:hihot]
2015 02 12
I ja imala 50 ljudi,i kao i winx,fešta do bola [:hihot] ,i ništa ne bih mjenjala..opušteno i veselo [:hihot]
2015 02 12
Mi smo imali prošle godine u 10, mjesecu i bilo je divno... Baš sam jučer gledala fotke i sva se raznježila; 130 ljudi, crkva- restoran, bez previše muke, super band koji je napravio atmosferu od prve minute i sve je bilo savršeno [:zaljubljen]
2015 02 12
nas je bilo 170 (a pozvanih 300 [:smijesi] ) ali puno familije je negdje daleko pa smo znali da nece doc [:hihot] imali smo svakakve prijedloge, morate ovo ovako, ono onako, obicaj je da se... na kraju je bilo bas onako kako smo mi htjeli. uvazili smo prijedoge koji su nam se svidali. on-sivo odjelo, ja-ljubicasta vjencanica. stikle sam imala za slikanje i kad su dosli po mene, u crkvu sam dosla u tenisicama (u stiklama ionako ne znam hodat [:hihot] ) nije bilo narucivanja pjesama, a bend je super odradio svoj posao
2015 02 12
Uhh, ja ne znam ni sama. Više od 130ak ljudi ne bih jer mi se ne da cijelu noć obilaziti uzvanike [:hihot] Moji starci su imali večeru sa kumovima i roditeljima i tvrde da ni dan danas nisu požalili šta nisu svadbu imali, pa mi ni ta opcija uopće nije loša.
2015 02 12
Moje je bilo baš kakvo sam si i željela- samo mi i kumovi kod matičara, i nakon toga fešta uz Panteru [:sramezljiv] [:hihot] [:hihot] [:hihot] A od silnih para koje smo mogli spizdit na paradu kiča utukli smo u autić [:zaljubljen]
2015 02 12
Kao mala sam sanjarila kak ću imati velike svatove , puno ljudi , duuuuuugačku vjenčanicu kaj mi budu nosile male curice....... Al sa godinama , promijenila sam mišljenje , bilo mi je bitno okružiti se ljudima koje volim i koje u tom trenutku želim pored sebe... Pošto smo velike obitelji , muž ima još tri brata a ja brata i dvije sestre , svi poženjeni i sa klincima i naše mame , te par dragih prijatelja , ukupno je ispala ta cifra od 47 ljudi....... No.....svatko zna svoje....želi nekaj po svom i drugačije.... Meni je bilo krasno.....mjuza mrak , kolega sa posla , juškali smo i drmali da se sve prašilo...... [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 12
150 tisuća kuna??? ti miša... [:boji]
2015 02 12
Ja zamisljam svoje negdi na otvorenom definitivno [:zaljubljen]
2015 02 12
Ezri, after za poželjeti [:zaljubljen]
2015 02 12
Ja sam isto htjela samo s kumovima, ali roditelji su se uspjeli nagurati, vjenčali se kod matičara, otišli nakon vjenčanja na večeru i to je to. Nakon tjedan dana smo kod kuće napravili feštu za 60-tak ljudi, odlično se proveli, naplesali u opuštenoj atmosferi, nitko se nije trebao brinuti kako će se obući, kakvu frizuru će imati, tako sam i htjela. [:smijesi] Ne volim velike ceremonije i grozim se klasičnih vjenčanja, ne volim biti u središtu pozornosti i ni u ludilu ne bi trošila pare na nekakve balončeke, cvijeće i ostale gluposti za taj jedan jedini dan. [:smijesi] Nikad nisam sanjala o bijeloj vjenčanici ni velikim svatovima, ali 'ko voli nek izvoli. [:jezik]
2015 02 12
ja sam imala 140 ljudi to su bili samo najuža obitelj, braća, tete, prijatelji i kumovi, i od 141 pozvani došli su 140 [:hihot] stvarno su se potpuno svi odazvali, a ova jedna teta nije došla samo iz inata jer nismo zvali njezinu djecu [:frustriran] i nije htjela ni razgovarati s mojima zbog toga jedno duže vrijeme...ja sam bila totalno opuštena uopće se nisam živcirala i zamislite ta opuštenost me jako puno koštala, šminka mi je bila koma, frizuru mi je napravila katastrofa sve mi se izravnalo jako brzo (a htjela sam jednostavnu raspuštenu frizuru sa velikim loknama na vrhovima i samo prvi dio malo prikapčeni) i ajde to sam nekako zanemarila pošto nisam imala izbora i kao točka na ''i'' u vožnji od hotela do crkve prije samog ulaza u crkvu meni pukne zatvarač na vjenčanici (a bilo je vezanje iza i krojačica mi je to preradila u zatvarač jer kao to ljepše izgleda) [:place] koje li muke to nebi nikome poželjela još dan danas mi je to noćna mora...
2015 02 12
Nama je jedan od uvjeta bio da poznajemo sve ljude na svadbi, grozili smo se pomisli da imamo rođake iz 56 koljena koje nikad nisamo čuli ni vidjeli. Bilo nas je 74 i bilo je super. [:kesi] Al ipak, sad kad razmišljam sigurno ne bi gubila toliko živaca zbog gluposti (npr. potrgala sam se da nađem smeđe salvete, na kraju ih nisam ni primjetila od sve strke [:smije] )
2015 02 12