Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

kakvo vjenčanje?

gea.....baš tak....... [:smijesi] [:smijesi] Rekel je moj muž kak sam se ja opustila tek u sali kad smo svi sjeli , smjestili se i to nakon tri amara.......do tad sam sam nekaj jamrala , mrmljala , pazila kak bu u crkvi , di bu ko, ma..... [:smije] [:smije] Sad mi je to živi smijeh.....al valjda je to tak prirodno i jače od nas.....
2015 02 12
Ja sam se udala 10.01.ove godine [:zaljubljen] klinac nam je napunio 2.god.pa reko ajmo to tak sve nekako obelezit,no [:smije] nas 40 samo najblizi nikakve ceremonije,fino vecerica,otmjena atmosfera ,u restacu se napapali i popili i super.Al nebi se vise udavala [:smije]
2015 02 12
Ja bi više od svega neku nekonvencionalnu svadbu... A iskreno, čak mi nije ni do tog slavlja, nego meni to izgleda tako zabavno organizirati [:hihot]
2015 02 12
Ja zelim malo ljudi onako moderno, ne seljacki di se ponapijaju i bacaju i rade nerede. ali najradije se nebi udavala
2015 02 12
Ko kaze da pop ne vjenca van crkve?Moj da.Za pare se sve moze. Ja bi na pjescanoj plazi u bijeloj leprsavoj haljini s cvjetom u kosi tamo negdje daleko uz Sinatru il sl. [:zaljubljen] A moj bi veliku seljacku uz hitove Mise Kovaca i harmoniku.Zbljuv! Ali pitanje je dal ce uopce doc do toga s obzirom da se koljemo vec godinama di cemo zivjet,on bi ostao doma,ja se nedam k njemu [:hihot] Sjecam se jedne svadbe di su se muz i zena vjencali,jel...i ujutro nakon svadbe se posvadali jer se nisu dog.di ce zivjet i svatko k sebi doma.Rastali su se. [:smije]
2015 02 12
ja bih negdje na Hvaru, Visu, Bracu.. u nekog uvalici gdje nema nikog osim nas, kumova, najnajblizih prijatelja (bez roditelja, ostatka familije) uz gitaru i svijeće.. i vjencanicu bi zamijenila obicna bijela haljina koja bi bila leprsava [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 02 12
1 2 3