Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Jack Russel

želimo već neko vrijeme udomiti maloga psića koji paše sa našim karaterom a i stanom i zaljubili smo se u malog Jack-a, koštaju od 1000-3000 kn na njuškalu - naravno za tu cjenu ne saznate ništa posebno o njima a i slike su bože mili nikakve (kao za tu cjenu šta mi imamo pitati još ili birati ) - htjela sam udomiti psića ali s time imamo manje sreće s obzirom da razne udruge vam ne dopuste niti da dođete vidjeti psića [:sokiran] [:pospan] - uglavnom šta mene zanima - ima vrsta Jack russela sa dužim nogicama za kojim sam ludaaaa pa ako tko zna kako se zove baš taj Jack-ili još bolje ako netko zna ako tko prodaje takvog psića joj kako bi bila zahvalna ( oni sa kratkim nogama i dugim njuškama moram priznati nisu baš ljepotani [:jezik] ) [slika:3db77075-3ddb-45a5-b665-9743a6d82f48] [slika:9dee73a5-56da-4e17-8e1f-dea810f0f82c]
2015 02 12
Jack russel Parson,to su oni sa visljim nogicama [:smije]
2015 02 12
Ma prekrasni su, kod nas u susjedstvu je gospoša prodavala jedno štene, ženku, ma bila je prelijepa, rastopila sam se kada sam je vidjela [:kesi]
2015 02 12
Prekrasni su. I volim kad su psi poslušni, naravno ako ih se nauči. Ja imam bogla inače tvrdoglavica teška, ali je jako umiljata. [:sramezljiv]
2015 02 12
Bigla*
2015 02 12
Ja imam Jack Russela i to je najinteligentniji i najslađa dosada koja nikada ne miruje [:hihot]
2015 02 13
hvala hvala parson točno - pregledaka nema niti jedan u hrvatskoj - ma mislim neznam niti di da tražim - neznam koja je udruga bila - u zagrebu neka - mi smo bili baš zainteresirani - jedno 98 posto da bi ga uzeli - mješanac neki - dva put sam pitala dali mogu doći pogledati psa - i ona mi je dvaput odgovorila da to nije njihov običaj da oni to ne rade - baš sam se bila naljutila jer niti mi je žao dati novce i kupiti psa ali mi je nekako želja bila udomiti jer mi se gadi ideja da ih tolike proizvode dok toliki žele dom tako da sam baš sa dobro željom zvala - uglavnom baš sam se razočarala - bio je štene pa vjerojatno kako njih brzo udome im se niti neda ovakve što gledaju uzimati u obzir - i još uz to mi govori d aoni dođu provjeriti uvjete stan da potpišem neki ugovor- mislim koma - stvarno odustala sam odmah jao i beagle su mi preslatki ako netko čuje da se okotio koji jack, beagle - nemoraju biti čistokrvni i mogu - meni svejedno
2015 02 13
Moja najdraza pasmina. Pred nesto vise od 5g, kad sam udomljavala novog psa, trazila sam Jacka i planirala kupiti, ali je u meduvremenu dosao moj sadasnji pas...pa nista od toga, takva je bila sudbina [:smijesi] Prekrasni psi, ali veoma zajeban karakter. Znaju biti tvrdoglavi i teritorijalni strasno... ne preporucujem ako ti je prvi pas.
2015 02 14
Koliko znam, jack russeli spadaju u skupinu terijera (kao westy, njemački lovni terijer..) a oni si jako žestoki i tvrdoglavi. Nisu svjesni svoje veličine (odnosno manjka iste) pa bez razmišljanja ulaze u sukobe s psima i nekoliko puta većim od sebe..terijeri se koriste za lov pa imaju jako puno energije iako su maleni a time zahtijevaju i česte boravke u prirodi i istrčavanja. Isto vrijedi i za bigle, također lovački psi. Inače, čitala sam kao su bigli manje inteligentna pasmina..i lavež im je drukčiji, više tulež nego lavež, hehehe..ne znam koliko je to prikladno za stan. Inače, jako su slatki i jedni i drugi, puno sreće želim [:smijesi] [:poljubac]
2015 02 18
novi psić je kod mene - dečko me iznenadio prije koji dan - mali jack russel parson - našo ga je - tj mala jer je curica - kod nas je 3 dana - prvi pas i već su naznake da neće biti mirra po kući - to je takav vrag i nesreća - za sebe jer ne pazi na ništa -skače sa visina trći sa psima pa struže po betonu pada ništa ju to ne dira i ne staje -meni će kosa posijediti od muke ili otpasti ako ovako nastavi šokove svaki dan imam - ali da je slatka slatka je preslaba rijeć - evo slika [slika:41d71e95-0ae1-4640-8bfa-0662dbf3e2db] [slika:d7044b66-19fa-4677-ba7f-6ce23112090c]
2015 02 20
[slika:4205b98b-a7aa-439f-9d0f-a6c7b72177fd] ma znam ja za te provjere ali da sam ja luda i planiram maltretirati životinju pa dali bi to priznala [:pospan] [:sokiran] [:pospan] e pa - osim ako ne ispitaš susjede i ekipu pokraj ništa od tih provjera - a za te bolesnike treba postoji zakon i novčano ih kažnjavati za bilo koji oblik nezbrinjavanja ili maltretiranja životinja pa da vidiš - na najbolnije mjesto očito u nas hrvata - novčanike ugavnom Let the games begin i cure pas još nema ime - POMOZITE [:smijesi] tražimo nešto neobično a zvučno ..hm..hm ..
2015 02 20