Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vađenje zuba kod kirurga

Cure i pokoji decko ako ima, uskoro moram ici kor kirurga vaditi zub. Šestica je u pitanju, zubarka mi ga je totalno unistile, s time da moram i operirati korijen od sedmice jer mi dira sinus :O Ima tko iskustva s tim? Bolnica u Osijeku. Mene je uzasno ali uzasno strah i vec sad se tresem.
2015 02 16
Hej nije ti to neki problem...Ja sam operirala umnjake i doktor Siber je fenomenalan...Dobiješ inekciju i niš ne osjetiš...jedino poslije ti preporučam Diclac duo ili nešto slično protiv malo jačih bolova...i da dva puta sam bila i nije strašno...
2015 02 16
Ništa ne osjetiš, samo je malo strašno jer osjetiš kako ga čupa van, meni je puknuo kad ga je vadila, pa sam čula kako sve kvrcka i čupala ga je u komadima...ali bol ne osjetiš. poslije je gadno, natečena sam bila tjedan dana i šipala sam se tabletama za bolove.
2015 02 16
Dvije prijateljice su vadile, kažu da ne boli, jedino kasnije oporavak ti je malo teži, tj njima je bio. al dobile su tablete pa im je to olakšalo sve sretno [:smijesi]
2015 02 16
Nije mene strah toga sto boli, vec sta ne smijem svaku anesteziju i danas kad sam cula da to moram ici kirurski vaditi, doslovno sam se tresla. Toliko se toga bojim, jos sam daleko od doma i ono :/
2015 02 16
Samo vađenje i nije strašno, ali prva 3-4 dana oporavka su gadna. Bit ćeš natečena kao buhtla, pljuvat krv i umirat od bolova ako se ne nakljukaš tabletama. Ja kad sam vadila umnjake nisam mogla jesti nekih tjedan dana nego samo kašice, ali ne znam kako je kad se vade drugi zubi. Za tjedan do 10 dana si kao nova [:smijesi]
2015 02 16
Nije strašno, imala sam takvo iskustvo, ne boli ništa zbog anestezije,jedino malo kad prestane njeno djelovanje,meni je bio korijen u mesu poviše šestice, par punata i za 5 ,6 dana ti izvadi punte , ali onda popiješ koji analgetik i bude ok.Prije vađenja ne smiješ biti natašte, ako ne jedeš vrate te, vjerojatno zbog anestezije .A pljuvačka koja ti se bude skupljala ne smiješ ispljuvati jer tako brže zarašćuje , to mi je dr napomenula.
2015 02 16
Ja sam prije 2 tjedna vadila sesticu. :) znaci stavio mi dvije inekcije ansetezije,nije me boljelo cupanje koliko sama te neugoda kada osjecas kako ga cupa. Nisam nista jela slijedecih 2 dana jer jednostavno nisam imala apetita kad sam vidjela da svako malo pljujem krv.Najbolje od svega mene uopce nije boljelo,ni kad je anestezija popustila.Sretno! :)
2015 02 16
Imala si savove? Hvala :)
2015 02 16
Ja idem iduci tjedan vaditi osmicu koja je dole i morat ce mi rezati meso jer imam uvinute korijene i bilo me strah, ali vise me nije strah jer sam imala nenormalne bolove i popila 2 kutije klavocina i jedva cekam daizvadim taj zub, i treba obavezno jesti prije toga Curke ako je koja od vas na temi i opcenito tko cita temu iz Zagreba,da li imate iskustva vađenja zuba u Perkovčevoj
2015 02 17
Moje iskustvo je iz Perkovčeve. Nije tako strašno, meni se malo zakompliciralo jer anestezije nisu baš djelovale i bila je teža operacija nego kod drugih. I zaštekao mi je živac s te strane te mjesec dana nisam mogla normalno otvoriti čeljust pa sam vježbala svaki dan po pola sata - sat i sad je opet kao da se ništa nije dogodilo [:smijesi]
2015 02 17
Kimber to se isto meni dogodilo prije 2god
2015 02 20
Cure, da malo osvježim temu... Moram vadit umnjak koji raste u obraz dole lijevo.. Skoro sam popila kuru klavocina do kraja a u petam planiram izvadit taj zub u KB Dubrava .. Neka iskustva ..... [:boji]
2015 09 08