Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

potraga za poslom

baš je teško naći [:place] poslala brdo molbi... ajd neki su čak i odgovorili odbijenicom.... bila na dva razgovora... ali sumnjam.... nigdje nikakve veze.... a opet ne mogu svugdje dvoje djece doma pa i to moram organizirati.... čuvanje vrtić itd... ahh... baš je teško... ima nekog da je našao posao bez ikakvih veza, preko ovih portala? ja sve nekako sumnjam u to, uvijek si mislim već veza radi svoje , oglas je reda radi... podijelite iskustva, savjet....
2015 02 20
posla ima samo ako imaš vezuuu , pepaprase . [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 02 20
Suosjecam s tobom .oglasi su radi reda,formalnosti.ako nemas dobru vezu mos ga [:hihot] katastrofa [:frustriran]
2015 02 20
Posla nema za nikog ak nemas vezu il ak ne potplatis
2015 02 20
ma i one koje pitaš se prave blesavi.... kao ne traže trenutno, ne mogu itd itddd.... [:frustriran] zato bi volila sama naći bez ikakve veze tako da ne moram svaki svoj postupak opravdavati osobi koja me ugurala.... nedaj Bože krivog koraka pa sramotiš tu vezu... mahh... [:vrti]
2015 02 20
zalosno,ali istinito [:tuzan]
2015 02 20
žalosno je istinito , ne vrijedi ni škola ni faks , ako nemaš fezu ,jer ocito niko ne cijeni školu samo novac. [:frustriran] [:frustriran]
2015 02 20
nazalost moras imat vezu ili novce i eto ti posla [:smije] oglasi su radi reda, jer znam koliko je oglasa u drzavnim firmama napisano samo da se kaze a neki su poceli radit i prije nego sto su objavili oglas.
2015 02 20
Zalosno je da u ovoj drzavi nije potreban ni faks, ni skola, nista, totalno je svejedno, bitno je imat debelu špagu.
2015 02 20
užas,dokud smo došli..učiš,trudis se za k**** da prostite [:ljut]
2015 02 20
Eto nisam jedinaa ika nas vise tako i ja doma [:place] jos trebam i staziranje naci ali ocito nemogucee za moje zanimanje [:frustriran] [:ljut] [:place]
2015 02 20
ja sam ostazirala,polozila drzavni ispit i opet je jedna druga cura dobila poso koja nije ni stazirala ni nema drzavni ispit [:znoji] imala je vezu i roditelji su joj u hdz-u i sad lijepo radi i briga ju u drzavnoj sluzbi radi.
2015 02 20
Ne biste vjerovali koliko nepotizma tek ima vani..mi smo (znam da zvuči nevjerovatno [:hihot] ) baš male mace po tom pitanju... [:kesi]
2015 02 20
i moj muž je odstazirao prije dvije i pol godine, polozio drzavni ispit, i nije dobio posao, dobio ga je dečko s špagom, koji je došao isto stažirat. ma uzas [:ljut]
2015 02 20
Ja iskreno niti saljem molbe niti sjedim satima u potraznji dok kolegica svaki dan ali svaki posalje po par zamolbi i zivotopisa i molbi i sto sve ne i nista naravmo od 50 ljudi 2 joj odgovori nada se nada a nista tako da ja niti se nadam niti pisem niti saljem pa se tako ni nenadam bezveze pomirila se nema posla i tocka
2015 02 20
1 2 3