Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tisak paket!

Hmmm... budući da mi se ovo još nije dogodilo, molila bih nekoga da me prosvijetli! Paket je uredno predan i poslan 12.02., kupac se javlja 17.02. da je podigao paket ali s totalno krivim sadržajem [:boji] , vraća isti na Tisak i ovi govore da je to trebalo ići za neki drugi grad... dakle, cura još nije dobila to što joj je poslano! Zanima me kako je moguće da se tako zamijene paketi za totalno dva različita grada?! I što bih ja sad trebala učiniti i tko je tu zapravo kriv?
2015 02 22
Da, puno puta su cure ovdje pisale da im se to desilo. Tisak to mora rijesit. Dobro je napravila sto je odmah reklamirala na tisku.
2015 02 22
a moguce je,oni koliko sam shvatila u svakoj zupaniji imaju srediste ,grad gdje se zaprimaju paketi iz cijele zupanije i tamo provode pakete kroz kompjutere (isto tako u taj centar prvo stizu paketi pa kasnije u tocan grad na tocan tiosk).. i krivo kad su proveli kroz kompjuter zamjenili su podatke ispisane na tiskanici na kiosku i eto... a kriv je naravno tisak,tko drugi.. [:smije]
2015 02 22
To je greska tiska.Oni moraju nac paket.
2015 02 22
Užas ,kriv je tisak definitivno i na njima je da riješe problem.
2015 02 22
Rekli su joj da će ju zvati ukoliko pronađu paket u skladištu... [:sokiran]
2015 02 22
Au Nebi se cudila ni da su te pokrali a unutra stavili nes drugo, jer prije deset dana su meni ukrali trenerku iz paketa Odmah salji mail zivi sluzbu njihovu napadaj dok se ne nadje ako se ne nadje isplatit ce ti odstetu u vrijednosti paketa sta pise na paketu!
2015 02 22
Njen paket je mozda otisao nekoj drugoj curi ,u grad di je ovaj krivi trebao ici.
2015 02 22
Točno me strah slati ubuduće....nisu normalni [:vrti]
2015 02 22
Neki dan je bio takav slučaj, jedna ženska je dala savjet da se zove uprava Tiska u Zagrebu i tražiš tajnicu direktora Tiska, veli da žena neđe paket u roku keks, probaj ništa te ne košta pogledaj koji im je broj i zovi [:sokiran]
2015 02 22
Evo i meni se to isto dogodilo,cura je dobila paket s šifrom na koji sam poslalaal u paketu nešto što uopće nije njeno!?!A niti moje....Što oni otvaraju pakete?A danas mi se javila cura kojoj je paket poslan u četvrtak da pod šifrom paketa kojoj sam joj poslala pise da posiljatelj treba poslati paket!?!Dal je netko imao slično iskustvo?Uopće neznam što da radim...
2015 02 22
i ja imam veliki problem sa tiskom sutra opet trebam slati ali me strah , cura je u makarskoj dobila nešto bez veze a njezina torba završila u Sl, brodu
2015 02 22
i meni se dogodilo, cijela zbrka nastala... zato nekako preferiram postu!
2015 02 22
Ja sam imala slično iskustvo no moje je valjda BROJ 1 Kupila sam na krpicama parfem i stigao je on meni uredno, no za dva dana meni stigne još jedan paket (od iste cure) i ja u čudu gledam ženu na tisku kakav paket znam da nisam ništa drugo kupila, preuzela sam paket a unutra: 4 kile brašna [:hihot] [:smije] [:hihot] [:smije] ja gledam, žena s tiska gleda - kaže ona pa zato je meni tisak cijeli pobijelio, ja sam mislila kakvo je to švercanje droge HAHAHA No odmah sam kontaktirala curu - kaže ona da nema pojma što je to, nije ništa slala a pogotovo ne brašno [:smije] ..i to mi je stiglo taman pred Božić baš ono prigodno za kolače haha.. paket sam na kraju vratila jer su me zvali iz tiska da li sam dobila krivi paket [:smijesi] Sve u svemu - iz tiska su se pokazali korektnim, svaka pohvala korisničkoj službi [:smijesi]
2015 02 22
Sutra ću onda zvati...Uopće nisam zadovoljna s njima više...Hvala na dijeljenju iskustva [:sramezljiv]
2015 02 22
1 2