Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoc crna boja!!

Curje treba mi pomoc Kupila sam jaknu crnu, i oprala ju par puta, materjal se izmljedio, od vode i praska Misls sam ju obojat onim bojama za tkaninu... Ali ne znam kako to finkcionira... Di ima to za kupit i ksko se cijene krecu ? Bilo kakva pomoc savijet su dobrodosli :) Hvala :))
2015 02 25
Ima u dm-u 45 kn, ne znam kako se radi s tim, ali imaju upute :)
2015 02 25
Joj pazi s tim bojama. Cesto znaju pustat boju na drugu odjecu kad ofarbas. Ima u dm-u. A imas i u radnjama s tekstilom. Ali te se kuhaju u loncu [:hihot] i onda unutra stavis odjecu i kuhas [:hihot] . Neznam kako bi drukcije objasnila. I nisu skupe.
2015 02 25
Ja kada sam htjela bojati starke ( bijele u crno) prvo sam kupila tu iz dm-a bila je oko 50kn koliko vec, ali ta se koristi iskljucivo u veš mašini, stavi se ta boja i pere šta već i stavi se kuhinjska sol, ali mi mama nije dala da nebi ne daj bože nešto bilo mašini pošto nam je već jednom bila na popravku [:kesi] u međuvremenu sam vratila tu boju, i našla u trg. 'Boje i lakovi' boju za tkaninu bila je skroz povoljno, kesica nza oko 200g koliko vec ne sjecam se tocno oko 3-4kn kupila sam njih 3-4 pakiranja, ali te se kuhaju u loncu :) i obojala sam odlicno je ispalo [:zaljubljen] samo mi je i guma na starkama malo poslala lagano ljubicasta ali sam je odma izribala tako da je opet bijela [:smijesi] tada sam jos ubacila i bijele hlace ali na njima su mi ostale par bijelih fleka, trebala bih ponoviti :) evo slike kada su bile tek obojane :) [slika:e32a799b-cb24-4016-b0c9-7e46e3e76116] [slika:b55a84ed-6cb1-4753-8c8e-dc3f0dcc300e]
2015 02 25
ja sam koristila boju iz dm-a, stvarno je jednostavno i odjeća se super oboja, izgleda kao nova [:smijesi] probaj!
2015 02 25
ja sam takodjer koristila boju iz dm-a.super izgleda poslije,dobro se uhvati boja..napravis sve kako je u uputama i dobro uspije
2015 02 25
Ajme super cure :) hvala vam :))
2015 02 25
dal ste probale sa tom bojom farbati UGGsice
2015 02 25
Ima u Mulleru boja za naglašavanje tkanine, idealno za tvoj slučaj tako da ne moraš čistu boju kupovati, ujedno je i jeftinije nego čista boja [:smijesi]
2015 02 25