Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vodene kozice

Imam pitanje za vas koje ste prebolile vodene kozice. Ostaje li oziljak kada se otkine krastica s lica ili kad se mjehur otkine posto sam upravo jedan vatom slucajno ogulila,poprilicno je velik bio [:place] [:place]
2015 02 25
Naravno da ostaje. Gledam svaki dan jednu takvu u ogledalu
2015 02 25
Al no sikiriki ne vidi se to bas tako jako,samo kad se izbliza zagledas. Meni moja ne smeta,navikla sam se
2015 02 25
Ja imam ogroman oziljak na ledjima, kaze mama da sam ih kidala, imala sam 3 god hahah [:vrti] [:vrti]
2015 02 25
Ostao mi samo od jedne, nasred čela. [:smije] S godinama je bio sve manji. :)
2015 02 25
nažalost,da [:tuzan]
2015 02 25
Ja imam 20 godina i nisam ih imala a moja mama 50, nije ih ni ona imala [:hihot] Valjda ih neki ljudi nikad ne dobiju . A s tim pricama te plase samo ja bi rekla!
2015 02 25
Neki kazu da ostaju samo od krasta,neki oboje,vidit cemo s vremenom. Mirella kod nas nitko nije imao do prije par dana. Sad imam i ja,mama,braca,jedino ih je tata prebolio kad je bio manji. Mami je bilo gore nego nama,imala je vecu temparaturu i ima ih puuuno vise,ali nikakve vece komplikacije [:znoji]
2015 02 25
Bratova cura 22 godine isto ih nije imala. A bila je u nekoliko navrata u kontaktu sa oboljelima.
2015 02 25
I ja imam na čelu [:smije] al zaboravim na njega pa ga ni ne vidim... Neki ih ne dobiju nikada, što je osoba starija, bude teži oblik nego kad se oboli kao dijete, ali se liječi i to je to...da netko baš umre od kozica nisam nikad čula, eventualno i ako je moguće, osoba treba biti već nešto teže bolesna pa da joj je imunitet sam po sebi slab...
2015 02 25
moj maleni si je na čelu jednu otkinuo i nažalost ostao mu ožiljak [:tuzan]
2015 02 25
Meni nije ni jedan ožiljak ostao
2015 02 25
Ja isto nikada nisam imala. Dobar imunitet, a i očito mi je organizam jednostavno otporan na kozice. Što se tiče umiranja što je netko tu napisao to su gluposti. Odrasli teže to prebrode, ali prebrode naravno. Od 100000 sučajeva može se dogoditi smrt ako je osoba inače slaba i nikakvog zdravlja. Što se trudnoće tiče istina je da je veliki rizik oboljeti u prvim mjesecima trudnoće, ali zato bih ja izbjegavala rizične skupine. Naravno da ne možeš znati odmah na početku trudnoće da si trudna, ali ne možemo sve spriječiti u životu.
2015 02 25
moja kuma je ove god. pokupila sa 32god.....izgledala je kao gubavac [:hihot] ....svakih pola cm je imala kozicu,po cijelom tijelu [:boji] ....2 dana je bila strašno loše,već smo mislili i na hitnu ići,ali nema tu pomoći...odrasli dosta teško to podnose
2015 02 25
ja imam 28 godina i nisam ih imala još...a bila sam puno puta u kontaktu s oboljelima... kad ih je mlađi brat imao,namjerno sam stalno bila s njim da ih dobijem,ali ništa.bila i uz nećake kad su ih imali i frendice i eto, još ništa [:hihot]
2015 02 25
1 2