Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

dijeta lanom

koja je od vas bila a ne ono "prijateljica od prijateljice...) jer stvarno radi?
2015 03 01
I mene zanima... Znam samo da je lan super za detoksikaciju i čišćenje (crijeva)... [:hihot]
2015 03 01
a ja cula za sjaj kose [:smije]
2015 03 01
Jedina djelotvorna je powertape na usta [:smije] f [:smije] [:smije] Cak ni selotejp ne djeluje jer se lako skida [:jezik] [:smije] [:smije]
2015 03 01
Ja probala (3 tjedna doručak jogurt+lan)S tim da ja odmah nakon ustajanja popijem cca 0,3-0,5 l vode [:smijesi] ,,.Nisam baš primjetila neki gubitak kila,,ali da pouspješuje probavu da, E sad I voda na prazan želudac pouspješuje isto tak da.... [:smijesi]
2015 03 01
Lan je i ukusan meni cak,ali navodno ga u prahu treba konzumirati. To ne znam gdje ima za kupiti. Ja ga jedem s jogurtom.
2015 03 01
napokon realni odgovori a ne kumina kuma i od sukunbakine prije tetka
2015 03 01
Ima dm I muller,,(mljeveni),
2015 03 01
Pa ja sam inače mršava, ali nisam primjetila da se od lana još mršavi, čak štoviše - kad sam ga redovito konzumirala sa jogurtom, bila sam i deblja.... [:sokiran]
2015 03 01
meni ni hefterica nebi pomogla [:smije] tipkam dok jedem makarone [:jezik]
2015 03 01
Svaku nedjelju ista prica: od sutra sam na dijeti! Ali nikako da dodje to sutra [:znoji] [:znoji]
2015 03 01
[:boji] .... ajmo neku grupu potpore napraviti za one koji bi na dijetu da konačno i krenu (kao ja npr...) [:boji]
2015 03 01
pa rekla je gno svake nedelje krece na dijetu [:smije] [:smije] zalosno al dijeta kosta
2015 03 01
Evo što vam ja mogu reći o lanu..lan se jede samljeven..inače kako uđe, tako izađe. I najbolje je ako imate doma mlinac za kavu pa ga u njemu samlijeti jer lan stajanjem gubi svojstva. Ono u dućanima ko zna otkad tamo stoje. Ja ga jedem u doručku, zajedno sa zobenim pahuljicama čisto jer je blagotvoran za organizam. Uz djetu ga se povezuje jer pospješuje probavu. Isto tako možete jesti suhe smokve etc. Al da ćete smršaviti od lana-nećete
2015 03 01
Krafnice...evo pridruzujem s grupi...i to nas cini dvije [:smije] [:kesi] Kosta da...25 kn za 10 m powertape-a u sivoj boji. Ako ces na neke vise fancy ili boje onda idemo na 50 kn... [:hihot] [:hihot]
2015 03 01
1 2 3 4 5