Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Skidanje gela sa noktiju

Bok curice...imam gelirane nokte na rukama...dugo ih nisam imala...par godina i bila sam model jednoj frendici i sad bi ih htjela skinuti sama kod kuće...gledam na netu nekakve kombinacije sa aluminijskom folijom i acetonom...kao da se drži 15min i da se onda lako skine jer omekša...dal je netko to radio sam doma?čini mi se bolja opcija od turpijanja ili ne?
2015 03 02
To sa folijom ti pali samo za trajni lak..Najbolje ti je da si isurpijaš bez kidanja jer češ onda svoje nokte oštetit..
2015 03 02
Ako ces ih sama skidat... ako imas rezac tipsi pa turpijom.. ili samo turpijom al potrajat ce to :D
2015 03 02
naravno da nemam rezač tipsi... [:place] [:tuzan] ...znači trebam isturpijat skroz da bude tanak pa onda odrezat?
2015 03 02
odreži običnom grickalicom samo pusti da izrastu,inače ćeš ih uništiti,paraleno ih maži uljem jer će ovi ispod biti jako lomljivi i mekani
2015 03 02
da, teško je sam skinuti gel. ili pusti da izrastu ili se raspitaj možda neke cura gelira nokte pa da samo odeš da ti ona skine ili neki salon. oni imaju onu brusilicu :)
2015 03 02
mozes ih sama skinuti turpijom, ako imas neku malo bolju.. potrajat će ali možeš sama, bitno je samo da ostaviš jako tanak sloj gela na noktima kojeg ćeš pustiti da izraste
2015 03 02
hvala cure...danas ću počet turpijat...iako mi se ova metoda sa acetonom i alu folijom učinila super jednostavnom [:vrti] nedam 100kn za skidanje gela nema šanse [:ljut]
2015 03 02
Aceton mora biti preko 95% i to vrijedi za trajni lak ne gel. Gel samo turpijanje. Ja uvijek svoje sama skidam. Traje da i moraš biti pažljiva pri svom noktu i to je to. [:zaljubljen]
2015 03 02
100kn???za skidanje gela?Ja inače kad skidam trajni lak(ne ide s alu folijom I acetonom isprobano),onda odem kod kozmet,,s obzirom da mi napravi ponovno manikuru I skine lak(ili stavi trajni lak novi eventualno),Znači skidanje I stavljanje novog me ne dođe više od 60,00kn
2015 03 02
Bok cure Molim Vas za savjet. Probala bi kod kuce sama lakirati nokte .Sta je najednostavnije i sta sve trebam kupiti.Neda mi se vise ici kod noktarke. Probala bi s tranim lakom.Kako se on skida .?Koja je lampa za nokte dobra i da je pristupačna cijena..lijepo Vas molim pomoc. Hvala lijep pozdrav
2020 04 28