Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Au pair iskustva

Cure, zanimaju me iskustva vas koji ste radili za neku od agencija za čuvanje djece... napravila sam profil na aupair.com i malo malo mi stizu ponude, ali nisam sigurna koliko je sigurna ta stranica i profili na njoj? meni sve zvuci ok...i nije mi lose,za upoznati nove kulture, vidjeti malo svijeta...što kažete? jeste imali dobra iskustva, a također zanimaju me i loša? znam da plaće nisu bajne,ali to je realnost takve vrste posla [:smijesi]
2015 03 05
frendica mi radi kao au pair vani ...
2015 03 05
i kako joj je, ima li dobra iskustva? [:zaljubljen]
2015 03 05
Bila je i jedna moja...6mj kod obitelji, u Njemačkoj. Došla je u divnu obitelj koja joj je pomogla na kraju da upiše faks tamo i da nađe posao, sad već živi u Njemačkoj 3 godine. Njoj se super bilo, dijete dobro odgojeno, dovoljno slobodnog vremena, vlastita soba, roditelji pristojni i nenametljivi...Plaća nije da se obogatiš, ali s obzirom da imaš smještaj i hranu, sasvim je dovoljno [:smijesi]
2015 03 05
Takodjer znam dvije cure koje su otisle, jedna u UK na godinu, druga u USA na dvije i cini mi se da uzivaju [:sramezljiv]
2015 03 05
ona je otišla lani u Irsku,s ljudima se prije toga vidjela preko Skype,,s tim da su oni tražili prvenstveno curu iz Hr jer je prije nje bila isto curka (iz vž mislim),,obitelje je super,radi 5 dana u tjednu vikendi (izuzv nekih di se dogovore da radi) slobodni,uglavnom+ neki dan u tjednu Slobodan,,plaća cca 400 eura mjesečno no takov su place inače od au pair s tim da ima svoju sobu I kupaonicu (znači čista plaća ) Njoj je super(trenutno traži novi posao s obzirom da joj je ovo odskočna daska ima diploma ,,inače ima iskustvo s čuvanjem klinaca) E sad njoj je super,dok nekim drugima I nije obitelj ili ne valja,čuvanje susjedove dice,,(imaju neke sastanke aupir pa se cure druže I uče engleski ) sve ovisi kak naletiš,moj savjet čuti se s obitelji prije ako misliš ići tražiti "preporuke" drugih au pair.. I sl.. [:smijesi]
2015 03 05
ja sam također dobila ponudu za Irsku [:smijesi] znaci i nije tako loše, taman dobro dođe kao odskočna daska za neku bolju budućnost danas sutra [:sramezljiv]
2015 03 05
hvala vam svima cure na informacijama,sve mi znači [:zaljubljen] ima hrpa agencija,ali me čisto zanimalo koliko je sigurno...i na što ste sve nailazile...dali obitelji placaju put do tamo avionski? ili je sve stvar dogovora s obitelji?
2015 03 05
u irskoj možeš dosta lako naći posao s tim da diploma nije toliko bitna,plaće su solidne min cca 1000 eura(računaj da su režije u manjem gradu cca 300 eura),ovisi opet o poslu ,,ona se ne misli vraćati za put ne znam (mislim da ne) opet moraš imati neku štednju uza sebe zlu ne trebalo
2015 03 05
ako te zanima više javi mi se u inbox pa ju pitam sve detalje,sretno
2015 03 05
čula sam da je dobro [:smijesi] istina, uvijek bolje imati sa strane za sebe, za svaki slučaj... [:smijesi]
2015 03 05
Frendici put nije bio placen i vecinom koliko mi je rekla ne placaju put,ali ima jeftinih avio karata sada tako da ukoliko kupis na vrijeme mozes dobro proc. Evo ja bas idem u 5.mj kod nje 9 dana i 4avio karte(povratne,no moram u Londonu presjedattamo i za nazad) su me kostale 900kn sto je odlicno. Placu na prvom poslu je imala tjedno 150Funti,a sada 100Funti,stim da radi samo 4h dnevno s tom curicom,ali radi jos jedan posao i za 1h zaradi 20Funti tako da se nakupi toga.
2015 03 05
e i mene to zanima,ja bi isto isla u UK preko neke sigurne agencije,molim nekoga tko se kuzi u to bar malo ili ima nekoga s iskustvom da mi se javi u inbox [:smijesi]
2015 03 05
ryan air karte cca 50 eura I manje,u jednom smjeru mislim ide iz osijeka ,zadra,pule,splita frendica išla u zadar,,najeftiniji imaš na netu ,,,,
2015 03 05
imate stranicu workinie koga zanima ,vidite ponudu poslova(za neke niste ni čule) [:smije] ,,,ne mora biti nužno preko agencije
2015 03 05
1 2