Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Gdje ima jeftina boja za zidove ?

Htjeli bi okreciti sinu sobu sa svjetlo plavom bojom. Zna netko di ima kvalitetne i jeftine boje? Gdje najbolje kupiti ? [:zaljubljen]
2015 03 06
Bauhaus, Baumax, Pevec.
2015 03 06
kvalitetno i jeftino mi nekako ne ide zajedno [:hihot] [:hihot]
2015 03 06
Prije godinu dana upucala jedno brdo love na boju koju su svi hvalili i cijena joj je bila paprena..uglavnom dulux premium neko sr**e u nazivu..top topova..kazu periva do 100 puta po istom dijelu Dosla djeca od prijatelja, cokoladna šapica na zidu i probam ja lagano namociti spuzvicu i samo preci preko toga bez trljanja. Rezultat: nema boje do betona [:ljut] [:ljut] da sam malo protrljala i armatura bi se vidjela [:smije] [:smije] A mama mi se smije jer ima neku jeftinu iz kauflanda i ono struze po njoj a nista ne odlazi boje... [:smije] Nema pravila [:sokiran]
2015 03 06
kupi obicnu bijelu boju i plavi pigment (kosta 17 kuna bocica), ako zelis svijetlo plavu bit ce ti dovoljno par kapi. ja ti ovako stalno radim jer curka mijenja boju sobe svakih par mjeseci (imali smo ljubicastu, plavu, zutu, sada zelenu...)
2015 03 06
Meni je cijela kuća u Dulux Diamond i ja sam prezadovoljna [:smije] [:smije] [:smije] možda nemaš dobru podlogu [:sokiran]
2015 03 06
Blago tebi dube moja [:hihot] [:hihot] Drugi stan sam u san marco i ekstremno zadovoljstvo je u meni [:smije] [:smije]
2015 03 06
naši su zidovi svi pogletani i brušeni, pa smo stavljali neku njihovu podlogu koja se dva puta maže, nakon toga je išla završna boja, uglavnom vrlo skupo ali vrijedi, jedino su mi čoškovi na nekim mjestima nastradali, ali je lim unutra tako da se može popraviti [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 06
Zidove je uvijek dobro impregnirati barem prije prvog bojenja. Ja sam tu u Bj dala miješati boju po nijanseru i za cijelu kuću me izašlo 460kn (3 sobe, boravak,kuhinja,blagovaona i predsoblje) s tim da mi je od svake boje još malo i ostalo. Ne isplati se raditi boju sam, nikada ne ispadne onako kako želiš, a računica ti je na kraju skoro ista. Znam samo da ako želiš dobiti baby plavu boju, moraš staviti plavu i mrvicu zelene.
2015 03 06
Bauhaus ima famozne boje - baš njihova robna marka, izvrsne su im i za zidove i one za drvo............Odlično su perive - mi imamo i sitnu djecu sklonu brljavljenju i pse koji pljuju i valjuškaju se po blatu a zatim radosno utrčavaju u kuću i otresaju se [:boji] .......sve to močom operem bez po muke (imam jednu močo-četku samo za zidove)
2015 03 06