Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Uznemiravanje i lažna obećanja od "firme" TOP SELS...

Uznemirava li i vas netko čas muški, čas ženski iz navedene firme, koja ne postoji na internetu, uz obečanja besplatnih poklona ili što ja već ne znam čega..... A kad ih pitate NJIHOVO (jer oni vaše znaju) IME, onda šute i POKLOPE SLUŠALICU. Zaboravih, naravno spomenuti, zovu s telefona gdje se ne vidi broj!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 03 07
Takve persone stvorene su kao za pmsjedva čekam freak call, možeš ih zajebavat 2 sata i uz to cugat vodku. Ja srćem vodu, jeftino je fino.Možeš ovako kao i ja"Mirko, a jel prodaješ invalidska kolica?Al na motor brate neću ja hodat do wc-a. A jel imaš ti graaašak, jer ja bih kupila namirnice i namještaj. Pa ako ne mogu kupit sve zajedno šta me onda zoveš!A šta bi mi poklonio?Čuj, ja sam size M, pa nemoj da taj tvoj poklon bude xl, može zlato, srebro ne šalji jer je gram 4,50 kune, šta ću s tim.Kakvo je bilo tvoje prvo sexualno iskustvo?", itd. Samo moraš glumit da si ful ozbiljna i ti nejga zadržavat na liniji, zabavit ćeš se [:smije] [:smije]
2015 03 07
to je garant ista firma koja poklanja parfeme, masažere, kozmodisk i sl., ali vi morate platit poštarinu 150kn [:jezik] naravno sva roba je lažna i iz kineskih dućana, a ovako uvaljuju naivnim ljudima za skupe novce zovu sa skrivenog broja i neki put kažu da zovu iz Varaždina, a nekad iz Zagreba ili nekog drugog grada što i nije istina, može zvat iz Zg, a govorit da je firma iz Splita ne nasjedajte na prevare, sad će toga biti pred Uskrs
2015 03 07
Nikolet00 ti si sjajna [:smije] [:smije] ja sam im znala naručivat robu i onda se pravit blesava kad dođu [:smije]
2015 03 07
tako se to radi Nikolet [:smije]
2015 03 07
Hvala cure, sad ste me nasmijale i dale ideje. Nazvali su me iz iste firme 2 puta u pola sata i fakat sam poludila.... [:smije]
2015 03 07
Hahahaha Nikolet, baš tako i treba :))))
2015 03 07
Samo ih pitam kakva je to poštarina 150 kn?Kaj šaljete iz Amerike?Mogu vam reći da više nisu zainteresirani za razgovor.Ali baki su nam već uvalili i "masažer" i parfeme [:vrti] [:place]
2015 03 07
jednom su me zvali iz neke firme, kaze zenska dobar dan agencija ta i ta, reko dobar dan koliko je sati? rece ona pa 2 sata su. reko ok, znate li vi sta je kucni red??? i tup spustim slusalicu [:smije] vise me nisu zvali [:smije] prije toga mi je iskon smrdao telefon, niko me nije mogao dobiti, blazeni mir, telefon ne zvoni sve do jednog dana. javim se - anketa. poklopim i nekako izgooglam po broju da su ima provideri iskon (ili cak partneri), znaci na tel su me mogli dobiti samo oni koji su na iskonu i bas ta anketarka se uspila probit do mene [:smije] nazvala sam iskon i rekla kad je vec tako i kad me ankete mogu dobiti, nek mi onda osposobe telefon (ni sama ne znam zasto ga uopce imam)
2015 03 07
haha [:smije] [:smije] ,,predobro,,ja obično nakon dobar dan mi smo iz agencije, bla bla,,sam kažem doviđenja I poklopim [:smije] [:hihot]
2015 03 07
Haha, trebaš napraviti kao moj ex. On je iz Ri, zvali su ga na istu foru, kao šalju parfem iz Zg-a, on mora platiti samo poštarinu. Na to im je rekao: "E pa super, baš sam sutra poslovno u Zg-u pa mogu i osobno doći po parfem, koja je vaša adresa?" Samo su poklopili i nisu ga više nikad zvali [:hihot] [:hihot]
2015 03 09