Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Kada drugi sve prodaju

Skoro svaki put kada se prijavim pogledam kod nekih osoba s kojima sam surađivala njihove artikle, nevjerovatno je kako brzo sve prodaju, pa kad nisam ništa prodala ipak mislim da jesam kada vidim kod nekih osoba koje su mi postale drage da sve prodaju, i zbog njih sam baš sretna... [:zaljubljen] Jel i vama netko postao tako drag, a da ste ga ovdje upoznali?
2015 03 14
Daa [:zaljubljen] ,par cura...s nekima se čujem,a s jednom sam se upoznala..divnih cura ovdje ima [:smijesi]
2015 03 14
Ima da. Jedino zbog njih nisam [:frustriran]
2015 03 14
uh [:zaljubljen] [:zaljubljen] ..toliko dragih cura ima ovdje!!....sa njih par s kojima sam "surađivala" sam ostala u kontaktu....a ne mogu zamislit dan da se ne javim mojim kolegicama [:hihot] sa foruma di se međusobno motiviramo za vježbanje...prekrasne su,uvijek me nasmiju i uljepšaju dan...tako da,došla sam ovdje kupovat,prodavat,mjenjat se..a dobila sam puno,puno više od toga [:zaljubljen] .... [:zaljubljen]
2015 03 14
Ima super cura [:zaljubljen] Ima i cura koje sve brzo prodaju [:zaljubljen] Ja kad mi dojadi više neš gledat u profilu spustim cijenu ful pa ode [:kesi]
2015 03 14
Dragi su mi svi koji su mi uzeli podatke i uplatili prema dogovoru, te oni od kojih sam ja kupila nešto, a sve je došlo kao u opisu. Nisam baš stvarala neko prijateljstvo ovdje, jer i kod upita sve je bilo većinom poslovno prodaja/kupnja i sve vezano samo za artikl, ništa više...
2015 03 14
ima predivnih cura ovdje, [:smijesi] [:smijesi] , s jednom sam ostala u kontaktu i viđamo se po kavicama [:hihot] [:hihot]
2015 03 14
Daaaa! Ja sam bas divna prijateljstva sklopila ovdje! [:poljubac]
2015 03 14
Da imam divna iskustva osim s zamjenama ali sta je tu je inace sve super [:zaljubljen]
2015 03 14
Naravno, zato i radim kolekcije da ih nekako "poguram". [:sramezljiv] Jos da malo bolje krene i meni... [:hihot]
2015 03 14
Ja sam baš onako, jako happy sa svim virtualnim i osobnim susretima na ovim našim Krpicama♥♥♥! Voljela bih da tako i ostane ali čitajući o svim tim prevarama postaje me malkice trta...
2015 03 14
I ja sam upoznala super cura tu i s nekima sam surađivala više puta, a s nekima nisam surađivala uopće već bi se s foruma preselile u inbox [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 03 14
također upoznala divne cure, s nekima sam u kontaktu... nisam zavidna kada netko što proda..jedino mi je ponekad malo "bed" kada gledam neku stvar..ne mogu se odlučiti i onda kada ja odlučim -prodano [:smije] pa tko mi je kriv što sam čekala [:hihot] isto tako se meni desilo unazad nekoliko dana da u gotovo isto vrijeme 2-3 cura pošalju upit o istom artiklu [:znoji] naravno onda se javim 1. za dogovor a ostalim kažem što se desilo, mada možda neki misle da to nije moguće [:smije] [:zaljubljen]
2015 03 14