Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prijava korisnika

prijedlog za administratora - popravite gumbić prijavi i stavite na profil neku oznaku ukoliko je korisnik prijavljen da na neki način upozorite druge korisnike kako osoba nije korektna u svom "poslovanju" tako će novi korisnici sa malo povratnih ili ništa povratnih a sa prijavama biti vidljivi i biti će lakše filtrirati sumnivce koji su tu da bi pljačkali ovdije ima cura koje takve vrlo lako detektiraju i kad bi samo one prijavile a vi reagirali - stvar riješena .... ali ako se samo na forumu piše o tome, to neće vidjeti svi koji će možda gledati primamljve artikle na takvom profilu peace [:zaljubljen]
2015 03 15
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 15
lakše s alkoholom [:smije]
2015 03 15
[:hihot] smijte se vi... Ja smatram da je Petra dala dobar prijetlog..imamo gumb na kojem pise prijavi-a ne radi,mislim stvarno! [:vrti] Petra je se cak potrudila da spasi druge cure od prevare.. [:smijesi]
2015 03 15
sinoć je baš bila mirna subota bez kapi alkohola [:smije] pio se čaj od đumbira i bili smo malo zen za promjenu [:zaljubljen]
2015 03 15