Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Šta se događa???

ah ta kontriranja................... [:znoji]
2015 03 31
Ja nemam pojma o čemu pričate, vidim jednu temu gdje cura nudi tenisice i dvije za kupnju s nekih stranica, od kojih je jednu pokrenula otvaračica ove teme. Možda se meni ne prikazuju reklame [:smije]
2015 03 31
bluesky, odgovori mi pliz, os tu os na dr temi di si napisala isto: sto tocno bi bilo "imanje pametnijeg posla" i "vodjenje tudjih briga". krpice su nase, svih nas koji smo registrirani korisnici. nema tvoje ni moje. samim time i pravila vrijede za sve. ako ih netko odluci krsiti, drugi takodjer imaju apsolutno pravo to spomenuti. ne zaboravi usput, onako, napisat tocno koliko to ti imas vremena za pisanje istih postova na nekoliko tema [:smije]
2015 03 31
i ja vidim samo lacostice [:hihot] [:hihot]
2015 03 31
cipelitza-kakva su to pitanja!!pa mi smo neradnice koje se češu od dosade!!! [:smije]
2015 03 31
jelena505, odkad si ti to tak hladnokrvna i nesklona uzrujavanju [:sokiran] [:poljubac] [:smije]
2015 03 31
Izbrisano već. Čim se spomenu neki print skrinovi Ivančici u inboxu, ode sve [:hihot] Ipak se zna šta se radi i da se zna koje su sankcije za nepoštivanje pravila.. "pa mi smo neradnice koje se češu od dosade" [:smije] [:place]
2015 03 31
Mene ta reklamiranja ne smetaju toliko, ignoriram ih... Ako vas te teme smetaju, mislim da je to najbolje po vas i najgore po autorice sto mozete napraviti - jer one traze paznju i poglede, a igoriranjem im uskracujete bas to sto zele. :) Ono sto mene osobno puno vise smeta su krivi taggovi, a po tom ne vidim da bas puno radi. I osjecam se ko budala kad se svi njima koriste a ja ne. Jedna haljina je iz zare i manga i hma i benettona i xyz, trenirka je i adidas i nike i stella mccartney i juicy couture istovremeno, a zapravo nije nijedno jer je fejk s placa. :/ I onda niti mozes naci ista ako trazis, niti tvoji artikli koji zbilja jesu zara ili nike dolaze do izrazaja. A nije ni da ti lazni taggovi ne pomazu u prodaji jer su takvi artikli redovito na naslovnoj, a cesto se radi o korisnicama s hrpom povratnih.
2015 03 31
djaba su brisale [:smijesi] [:smije]
2015 03 31
queenB, jedno je pruziti im ignor na temi kojom krse pravila. drugo, daleko bolnije, je pruziti im ignor u smislu kupovine od njih. ikad, icega. [:smijesi]
2015 03 31
joj dobro sta radite tolku paniku oko tog...slazem se, treba se ptifrzavati pravila i sve to..vidim da je netko na to jako osjetljiv..ja inace nisam..mislim iskljucivo na pravila na krpicama sto se tice reklamiranja..i kad netko otvoritakvu temu ako me zanima pogledam, nesto si kupim i tako..ili jednostavno zaobidem i nikoga ne vrijedamniti kome drzim prodike..ovo sto sam napisala se ne odnosi na nikog..da nebi bilo da nekog prozivam..to mislim opcenito :) i takoder mislim da se preko krpica nemoze zakljucit tko je kakva osoba..nitko nije savrsen :) i ako sam tu svjesno prekrsila pravilo i otvorila zabranjenu temu..jer mi blok na forumu neznavi nista u zivotu, nemora znaciti da se ne pridrzavam ostalih pravila u zivotu i da nikog i nista ne postujem..upravo suprotno :) odoh sad..i ispricavam se na gram greskama..ubija me ovaj mob [:smije] [:smije]
2015 03 31
Prvo i osnovno hoču čuti od admina da li je to sada dopušteno jer od jutros ih ima koliko hočeš,ako je onda ču i ja postavit reklamu bez ikakvog straha od sankcija(tek sam počela) [:hihot] .Drugo neču nikog prijavit,jer nisam ja ovdje da glumim policajca(jedino ako mi admin da to dopuštenje),nego da prodam i zaradim,kao i sve cure,žene,itd...ovdje.Inače ovo pitanje i otvaranje tema je podsjetnik adminu na nered koji se događa u zadnje vrime ovdje,ali čini mi se da nema ni traga od njega??????Eto to je oni šta me nervira,ne korisnice koje se reklamiraju,nego šta nema nikog da se uvede red...
2015 03 31
meni ne smetaju reklame
2015 03 31
...slažem se Jadrok.. [:hihot] [:hihot]
2015 03 31
Katastrofa [:pospan] [:pospan] [:pospan] Uvijek se nađe neka pametnjakovićka koja se čudom čudi zašto nekome smeta kad se netko drugi u zajedničkim prostorijama ponaša kao da je to samo njegov wc, pa piša pored školjke [:pospan] Uopće nije bitno da li nekome osobno smeta ili ne smeta nedozvoljeno reklamiranje - bitno je da je to pravilo krpica i da ga zaobilaze kokoši koje misle da su pametnije, bolje, lukavije, jednakije ili - što [:sokiran] ? - od drugih. [:pospan] [:pospan]
2015 03 31