Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Pužev gel - da/ne?

moja bome ne sadrži alkohol, naravno da neke stvari nekome pašu nekom ne.. a inače kolagen je najzastupljenija bjelančevina u našem tijelu, tako da to ne mora nužno biti loše daisy, ali ne želim sad ulaziti u sveru medicine i dermatologije, je je preopširno. generalno smatram da uopće nije bitno od čega se krema sastoji ako nekome paše, super; ako ne ne. zato je inače teško nekome nešto preopručiti jer svatko ima drugačiju kožu i imunološki sustav i etc... ja sam samo prokomentirala da sam ja zadovoljna i da je koristim, uopće ne razumijem čemu otvaranje sad tu nekih rasprava, što i kako, samo piše svako svoja iskustva.. što se tiče prirodne kozmetike, prirodna ulja su super, ali ne za kožu lica jer previše zatvaraju pore... meni je to kozmetičarka strogo zabranila, osim za korištenje skidanja šminke...
2015 04 08
zakljuak: mislim da je cijena gela dovoljno niska pa da ga kupiš i sama vidiš jel paše tvojoj koži ili ne..
2015 04 08
zaključak*
2015 04 08
O bože. Pa pitam samo kaj se sad čudiš ko picek glisti [:smije] Načula sam stvari, ali svatko kaže drugačije.
2015 04 08
Aqua, Isopropyl Alcohol, Snall Secretion Filtrate (Helix Aspersa Muller) Propylene Glycol, Dimethicone, Glycerine, Glukosaminoglycans, Allantoin, Hydrolized Collagen, Pyridoxine HCL, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phenylpropanol, Methylisothiazolinone, Parfum Alkohol je razlog što gel ostavlja onako fin gladak finiš.
2015 04 08
Okej. To mi je dosta :) hvala.
2015 04 08
ja san koristila puževu kremu marke cristian lay-a, malo je skuplja al ima puža u njoj i stvarno je bila odlična!!! nažalost neznan više nikog ko se bavi cristian lay-om [:tuzan]
2015 04 08
slažem se sa Saruman kupi kremu i isprobaj ili na krpica se mjenjaj za kremu [:smijesi]
2015 04 08
Ni u ludilu davati 200kn za ono na tv-u... Dečkova mama je mužu kupila u dm-u i žena koja tamo radi joj je rekla da je sastav identičan onoj s televizije... Za 30kn ako želiš probati dobiti ćeš isto onome s top shopa.
2015 04 08
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 08
Ima netko sastav te iz dm i iz top shopa pa da se usporedi? Na mobu sam, nezgodno mi gugla pitat. Imala sam manju kolicinu te iz top shopa, frendica mi dio svoje dala, ok je, nije me isusila, flekice od pristica su brze nestajale, al drzim se prirodnih krema pa nisam kupovala full size. Nikako se ne slazem da se ulja ne smiju koristit na licu samo treba znat koja ulja se mogu koristit za odredene tipove koze. Koristim aroma kreme za dan i uljne mjesavine za noc iako mi je koza problematicna i mjesovita (prije je bila masna i dehidrirana), odlicno mi odgovaraju.
2015 04 08
imaš stranicu na fejsu ljepota zdravlje tamo sam si ja kupila za 180 kn 2x pužev gel, i nekvi balzam na noge a sad.. isprva sam mislila da bu mi pomoglo za akne i ožiljka na licu.. ali ništa ,lice je kontra reagiralo još bolje sam bila prištava, crvenaaa kao da me sunce spžilo.. [:tuzan]
2015 05 11
1 2