Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Stitnjaca pomoc

Ultrazvuk samo pokaže ima li promjene u veličini, ne? A što ako ni ultrazvuk ne pokaže? Koji je idući korak?
2015 04 15
Ha ne znam,znat cu nakon ultrazvuka [:hihot]
2015 04 15
UZV pokazuje ima li promjena u strukturi tkkiva štitnjače, što se događa ako je ona pod napadom antitijela, dakle, ako se razvio hashimoto ili Graves. Također, UZV će pokazati postoje li zadebljanja iliti čvorići na štitnjači kojimogu ukazivati na ozbiljnije probleme.
2015 04 15
A sto je kod tebe,sto ti imas?
2015 04 15
Mene najviše brine nervoza, loše raspoloženje i to što sam dosta smršavila. Ja ću probati to riješiti promjenom prehrane jer su slični simptomi pa se nadam da će mi biti bolje.
2015 04 15
Sta mene makar nije oplelo na mrsavljenje hahahah
2015 04 15
Hashimota i hipo. [:smije] Ja sam srećković [:smije]
2015 04 15
Ja se debljam [:place] Ali kažu da može bit to i od poremećaja nadbubrežne žlijezde [:sokiran] Jbt,može bit ovo,može ono...mene grebe u grlu,i imam tu gušicu..a ona može bit i od manjka joda...i kak da čovjek bude pametan [:vrti]
2015 04 15
Najbolje ni ne kopat, mogu ti nac jos 10000 stvari
2015 04 15
Maja..sve ce biti ok... ..Ja imam glupog Hasimota i Hipo pa se evo opet živi Ali za stitnjacu trebaš se što manje narvirat..Stres igra veliku ulogu u zdravlju stitnjace.. Lijepo sada na uzv..ali ja bi isto vadila antitijela.
2015 04 16
A nece mi to vadit kad je tsh u redu [:place] Idem na uzv i tako mi bog pomogao [:hihot] Ak ne bude uzv u redu,tad ce me sigurno trazit vadit antitijela... Hvala ti [:sramezljiv]
2015 04 16
Kako se prestati nervirati kad te nervira to što te sve nervira [:smije] Dobro kažu, stres je tihi ubojica i velika većina današnjih oboljenja je vezano uz njega, ne samo štitnjača. Meni je ovo stanje otkako sam proživjela jako stresno razdoblje u životu, sada mi je super i ni ne sjetim se kako mi je bilo jer srećom mi um brzo zaboravlja, ali tijelu očito treba puno dulje. I bez obzira kakva vam je dijagnoza, krenite se hraniti zdravo. Nikakvi čipsevi i ostale gluposti. Ja gledam po današnjim klincima koliko smeća unose u sebe, a zašto? Jer smo ih mi tako učili. I ako nam je žao djece, treba nam biti žao i nas samih i što činimo vlastitim tijelima. Idite u prirodu, šetajte, bavite se nekim oblikom tjelovježbe, sunčajte se, jedite voće i povrće i cjelovite žitarice.
2015 04 16
Nemis, obavezno uzv napraviti.... Možeš ti imati hashimota i bez da ti je tsh povišen. On napada iz zasjede :D evo ja se hranim zdravo, pijem 3-5 l vode na dan, vježbam 6 dana u tjednu i NE MOGU smršaviti. ne mogu i ne mogu i propucat ću se više zbog tog -.- ubacila sam i japanske kristale, oni su mi u biti pomogli da ne budem više tak šugavo raspoložen...
2015 04 16
Vrlo moguće, mama mi ga ima, ali ona kaže da ja to nemam (radi u zdravstvu pa ima nekog pojma), a meni to svejedno smrdi kad imam simptome. Gdje kupiš kristale i kako si se osjećala prije, a kako sad?
2015 04 17
A rekla kazala hehehe treba napraiti uzv :) Dobila od jedne kolegice, ako želiš mogu ti poslti kad se namnože :) Prije nego sam ih pila sam općenito bila u rasulu, u međuvremenu mi se doza za štitnjaču povećala i počela sam piti te kristale i sad mi je super... i dalje sam umorna, tj. treba mi jako jaaaaaako dugo dok dođem do sebe kad se probudim :) a navečer ne mogu zaspat ehh
2015 04 17