Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

kako ukloniti fleku s cipele?

bog cure, trebam pomoc.. kupila sam jucer u importane centru cipele crvene kozne koje s unutarnje strane imaju crnu flekicu, ono kao da je neko džonom presao preko njih, a ostale su zadnje, prodavacica mi je rekla da se to da skinut s maramicama vlaznim i ja naivna mislila skinut cu s necim. nema s cim nisam probala skinut i ne ide, sad me zanima dal je imao itko takvih problema i s cim bi mogla skinut, ako ne dal mislite da ce mi vratit novce ako ih vratim? :(
2015 05 07
Kakva je koza?Neke fleke idu i sa gumicom,onom skolskom..
2015 05 07
Imate li racun? Ako imate racun trebalo bih vam vratiti novce
2015 05 07
I mene zanima kako sa svjetlih lakiranih otkloniti fleku koju su dobile od drugih tamnih cipela...ako netko ima slična iskustva s tim?
2015 05 07
Ima u deichmannu svakakvih sredstava za uklanjanje primjerenih materijalima pa pogledajte tamo [:smijesi]
2015 05 07
možda su ogrebane,pa se crvena boja skinula a crna izašla van..
2015 05 07
probala sam s gumicom, acetonom, octom, vanishom, s nicim ne ide, a nije ogrebotina pas se vidi povrsincki kao da je neko sprejem crnim posprico i obrisao i onda ostala fleka, cipele su crvena koza al umjetna. imam racun i sve, danas cu ici vratiti ako ne nadjem nacin za ukloniti
2015 05 07
Za lakirano sam ja mazala kremom za lice, ruke, kakvu god imaš... još je najbolja ona plava Niveina i sve to crno je znalo otići, samo malo istrljaš s krpicom i kremicom... Mene zanima kako čistiti svijetlu brušenu kožu? Ne znam u biti da li je uopće prava brušena, ali tako izgleda...
2015 05 07
za brušenu kožu imaš spreyeve sa četkicom za češljanje povšine.ja sam svoje čizme tako sređivala [:smijesi]
2015 05 07
Joj, nekako me sve to baš strah, jer su ful svijetle, probala sam trljati s nekom četkicom za brušenu, pa mi ih je pogrebalo, svom srećom sam probala samo na malom dijelu...
2015 05 07