Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Kupujem za Vas u dućanima - Zara, H&M, Roberto, Terranova, Stradivarius, Bershka i ostalo

Vidim da puno krpičarki traže da im se kupe stvari u dućanima kojih nema kod njih. Kod mene ima većine poželjnih dućana sa robom i kozmetikom zato Vam mogu kupiti i poslati. Pošaljete mi link stvari koje želite, sa odgovarajućom veličinom, bojom i sve što ide zajedno s tim. Preferiram slanje tiskom jer je najjednostavnije. ppt 15 kn Moja provizija: 10 kn po stvari ( odjeća, obuća) za iznose do 100 kn , 20 kn po stvari za iznose od 100 - 200 kn, a za skuplje stvari provizija iznosi 15% po stvari. Kupujem svaki tjedan, jedan dan u tjednu idem u shoping i kupujem sve narudžbe. Kupujem u dućanima: Roberto H&M Mango Zara Terranova Adidas Nike Benetton Tommy Hilfiger Tom Tailor Tally Weijl Sportina Sport vision ShoeBeDo Shoe Box Posteljina -- ovdje trenutno ima super posteljina dječjih po 150 kn next Deichmann Marks & Spencer New Yorker Kupujem samo atrikle iz aktualne ponude, nejdem samo pogledati ako nešto ima!! Javite mi se u poruku :) [:poljubac]
2015 05 08