Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Može li se omogućiti lakše brisanje nagomilanih privatnih poruka?

Možda nekim rješenjem da kvačicama označimo poruke koje želimo obrisati i klikom na izbriši tipku i/ili čak izbriši sve, jer kada se nagomilaju jednu po jednu briši i uvijek te vrati na str. br. 1 poruka :( Hvala na razmatranju! LP
2015 05 26
puno je prijedloga izneseno,ništa se nije učinilo. sumnjam da će tvoj prijedlog zaživjeti [:smijesi]
2015 05 26
kad mi se tak skupi dosta poruka, svaku otvorim u novom prozoru i onda ih tamo obrišem.. brže mi je tako, nego jednu po jednu....
2015 05 26
Ja više uopće ne brišem poruke [:vrti] Slažem se sa idejom, ali mislim da nema ništa od toga isto kao ni od predloženog grupiranja artikala. Na kraju su napravili opciju grupiranja, ali je naplaćuju [:jezik] Možda tako bude i sa ovom idejom [:ljut]
2015 05 26
ma nista, jedna po jedna [:smije]
2015 05 26
Sva sreća pa nemam uopće upita, pa mi nagomilane poruke ne predstavljaju problem [:smije]
2015 05 26
baš to [:hihot]
2015 05 26
to bi bila dobra opcija,kvadratić kvačica i delate sve skupa jednim klikom.To je ulaganje u stranicu,uvođenje nove opcije njihova dobra volja. Postoje forumi na kojima administrator otvori jednu jedinu temu na koju svi mogu upisivati svoje prijedloge kao što je ovaj isl za bolji rad stranice. Poslje admini izaberu one konstruktivne, prosljede vlasnicima pa ako vlasnici to žele onda prihvate prijedlog...
2015 05 26
Ja uvijek brišem poruke po završetku suradnje odnosno konverzacije, nikad mi se ne nagomila [:kesi] . To ti je najbolje riješenje da ih odmah brišeš.
2015 05 26
i ja Ronnie..to mi je nebitno..mene više muče svi oni artikli čije se vlasnice više ne prijavljuju a admin ih više ne želi brisati (tj. profile)
2015 05 26