Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Uklanjanje madeža

Pozdrav, zanima me jel netko uklanjao madež i kakva su iskustva? [:smijesi] Jel bolno, koliko traje, jel potreban nekakav oporavak, ima li posljedica, koja je cijena itd [:zaljubljen] [:hihot] [:poljubac]
2015 06 05
Ja sam isla, meni nije bilo bolno i ne treba nikakav oporavak, jedino sto mi je sad oziljak veci nego sto je bio madez, nisam ocekivala da ce biti toliki ali dobro, valjda ce s godinama biti manje vidljiv [:smijesi] A cijene se ne sjecam tocno, bilo je to prije par godina.
2015 06 05
ja sam bila lani , lasersko uklanjanje, platila 800,00 kn, bio je veći madež, ostala bijela flekica, ne boli, malo pecka,.. [:smijesi]
2015 06 05
Ja imam jedan promjera 1 cm kojeg zelim uklonit, joj ne bi mi nikako bilo drago da se vidi ožiljak jer je na mjestu kod dekoltea [:tuzan]
2015 06 05
Ja sam uklanjala dva puta,nimalo bolno jer se dobije lokalna anestezija,a ožiljci totalno izbledjeli i neprimjetni.Išla sam preko HZZO-a,dakle,ništa platila.
2015 06 05
ja sam bila ništa ne boli..malo se nose komprese , poslije mažeš gelom za ožiljke i meni je na licu bilo samo ja primjetim mala dva ožiljka,,ovisi koliko je dobar majstor..mene je po madežu izašlo 450 kn kod pvt, a preko socijalnog neznam [:smijesi]
2015 06 05
Liječnik opće medicine me uputio dermatologu i onda kirurgu na otklanjanje.Usput pošalju madež ,kad ga izvade, na ispitivanje da nije nešto maligno i to je to.Bez plaćanja.
2015 06 05
Kako ide to preko HZZO? Jel besplatno ako je osoba maloljetna ili? :) Mene zanima jel ostaje ožiljak ako je 1 cm promjera madez? I cula sam price da to nije dobro uklanjati ako ne smeta [:tuzan] meni ne smeta, samo ne zelim da se vidi kad nosim kupaći
2015 06 05
Pa,opisala sam ti u gornjem postu,prvo sam išla svom doktoru,on me uputio dermatologu,a onda na kirurški odjel.Ožiljci mi se skoro uopće ne vide,a pogotovo će biti, s vremenom,nevidljivi na tako mladoj osobi.Moji madeži su bili prilično veliki.Pa, ne bi me valjda poslali na uklanjanje da je opasno uklanjati ih.
2015 06 05
Hvala cure. [:kesi] [:kesi] i jos me zanima jel moguće odmah par dana nakon ici na more/ Sunce ili je potrebno izbjegavati ? Planiram to riješiti u sred ljeta
2015 06 05
Pa ne nosis kupaci cijelu godinu [:smije] [:smije] srt bi da ti je na licu pa i da je na licu kakve veze ima. Odes dr.opce prakse,dermatologu i onda kirurgu na skidnaje. Skinula sam 3,oziljak imam i kaj sad..nisi zbog toga ruznija.
2015 06 05
Ne,moraš to napraviti u hladnijim periodima jer se ne preporuča ići s tim na sunce,dakle,u jesen,zimi ili rano proljeće.
2015 06 05
Naavno da je potreno izbjegavati.Madezi se ne skidaju ljeti vec zimi. odi svojoj dr.pa sve ispitaj.
2015 06 05
Okej onda ce to morati pričekati, hvala puno [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 06 05
Također sam bila. Stajao mi je tamo gdje mi je taman žica od grudnjaka i vrijeđalo me jako, zapinjalo i nekad se raskrvarilo. Samo sam otišla kod doktorice po uputnicu za dermatologa, dermatologica mi je dala uputnicu i onda na kirurgiju za dogovor i to je to. Ništa ne boli, oporavka nema, samo sam otišla dva puta na previjanje i konce izvadila sama [:smije] [:smije]
2015 06 05
1 2 Sljedeći