Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Uskoro godisnji pa trebam vase savjete :)))

Pozdrav cure kako ste mi? :) Trebala bi vase savjete,uskoro cu na godisnji i zelim ga maksimalno iskoristiti za putovanja i odmor za "dusu" hihih [:zaljubljen] malo napuniti baterije i opustiti se :) Mozete mi dat par prijedloga tocnije mjesta gdje bi mogla ici? onak na izlete i tako e da iz Zagreba sam nemojte mi bas rec odi u Dubrovnik to mi je ipak malo predaleko :) hvala :))
2015 06 09
tople preporuke da odmoriš dušu i tijelo toplice Lešće...ima na ponudi dana s popustom..još ako imaš ugodno društvo biti će to nezaboravan odmor...
2015 06 09
Ja čekam prvu slobodnu priliku kad skupim džeparac i ravno na Plitvička jezera, Velebit, NP Krka. Nisam bila tamo već godinama, zapravo od školskih dana i jedva čekam ponovno ići [:zaljubljen]
2015 06 09
prati stranice ponudadana, crno jaje....i slično.... imaš fantastičnih aranžmana za smiješne cijene i to za dvoje !! [:smijesi]
2015 06 09
ardnass...točno prije godinu bila sam na plitvicama preko ponudedana... apartman, polupansion 3 dana i 2 noćenja za dvoje za 490,00 kn [:kesi]
2015 06 09
Vau, pa za tu cijenu si super prošla. Mrak [:hihot] A i vjerujem da ti je i super bilo. Baš me ulovila velika želja [:zaljubljen]
2015 06 09
zasto ne dbk? fenomenalan je
2015 06 09
ovo su Rastoke.... 20 km od Plitvica... i u jednoj sličnoj kućici na rijeci smo odsjeli ne moram ti pričati koliko su baterije napunjene ljepotom... i koliko bih ponovo natrag [:kesi] [slika:276efb5b-e313-48a3-a83e-2c21cc5ef346]
2015 06 09
danka.....a jesi me sad raznježila......aaaaaa [:sramezljiv] Slunj je rodno mjesto mojih roditelja a te Rastoke su prekrasne.....milina.......Korana topla......... Plitvice blizu.......priroda krasna...... Definitivno , izbor broj 1 [:smijesi]
2015 06 09
Rastoke sam ja dobila za prošlogodišnji rođendan....i oduševila se!!!! [:kesi] 3 dana zelene fantazije ženi s mora .... ČUDO !! [:poljubac] (nekoliko dana prije rođendana poželjela sam da mogu baciti mobitel par dana, otići negdje izvrištati se u šumu.... i da nikoga poznatog ne vidim neko vrijeme [:smijesi] netko je moje želje čuo..... [:hihot] [:zaljubljen] [:poljubac] )
2015 06 09