Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

curke jel bio tko u tvornici na rasprodaji

da li je bio tko od vas?da li ima što? jel ima starki? sutra je zadnji dan, planiram ići pa me zanima, kad je najbolje doći u koje vrijeme, po koliko se čeka i po koliko ljudi puštaju unutra? hvala unaprijed na info [:smijesi] [:poljubac]
2015 06 16
Evo bila sam ok 14h nije bilo tako kritično,mislim da ti je najbolje tako negdje i ići ne odmah ujutro čim otvore a i nikako poslije 16h jer većina ljudi ode poslje posla! Starke sam vidjela neke šarene onako visoke,ali ne mogu ti reći sad koliko i šta jer nisam njih tražila,samo jako me razočaralo to što ove neke ajmo reći popularnije tenisice tipa adidas zx il kako već i air maxica ima jako slabo i one su spuštene samo 20% od cijene,dok sam si ja npr. piknula pepe jeans wedges-ice koje su do prošle godine u dućanu bile 500 kn sam platila sada 150 kn [:kesi] [:kesi] I nekako mi se čini da je muška ponuda puno slabija! Vansica ima jako puno ako koga zanima još!eto to je moj dojam! [:sramezljiv]
2015 06 16
anatrnsko hvala na informaciji, puno si pomogla, javim dojmove [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 06 16
Ma nista ,ajde bas javi kaj si uzela,bas me zanima [:hihot] Sestricna mi je javila da je nasla replay wedges kaj su im u ducanu 750kn,tamo su 250 kn i neke sandalice escape za 50 kn,eto! [:zaljubljen]
2015 06 17