Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Komentari ispod fotografija

Čini mi se da bi ovo bilo zgodna opcija. Znalo mi se dogoditi da sam vidjela neki precijenjeni artikl (a tu mislim minimalno petostruko skuplji), ili znam da je loš materijal, a jednom mi se čak dogodilo da sam prodala curi haljinu u ok stanju, koju sam platila 80 kn, za 30 kn i ona je tu istu haljinu uslikala da izgleda mnogo bolje nego što jest i stavila cijenu 170 kn itd. Pa bi možda bilo dobro tako nešto kako bi mogli upozoriti jedna drugu. Naravno, to bi moglo poslužiti i pozitivno - imam takvu istu haljinu i predivno stoji i sl. da si pomažemo međusobno u prodaji. Komentari su ok za samu suradnju ali možda bi ovako spriječile jedna drugoj neugodnosti ili s druge strane pomogle u prodaji.
2015 06 25
imas pravo,to bi bilo super
2015 06 25
A ne znam baš...Mislim da bi bilo previše ružnih komentara i još više lažnih profila.
2015 06 25
Ja predlazem da adminka okrene rundu na Krpicama, jer ionako ne radi administratorski posao za niti jednu stavku ovdje, a vi jos predlazete novo. Evo ona sve hita....
2015 06 25
[:hihot]
2015 06 25
Mislim da bi bilo dobro. U svakom slučaju to bi bilo zanimljivo. Ipak s obzirom da nam vlada kaos na stranici oko starih problema i standardnih opcija mislim da od ovog prijedloga neće biti nikad ništa. Ali zamisao je super.
2015 06 25
lijepa zamisao u nekom drugom univerzumu ... [:smije] [:hihot] [:poljubac]
2015 06 25
bilo je puno odličnih prijedloga,ništa nije uvaženo...
2015 06 25
nije moralno, ali nije ni protuzakonito napraviti ovo sto ti pises, ako je neka me netko prosvijetli po mojoj logici, ako nesto poklonis ili prodas onda je to to,.. ne mozes dalje odredjivati sto ce ta osoba sa tim jer vise nije tvoje kaj ne??? [:sokiran]
2015 06 25
ja također puno puta imam potrebu da komentiram artikle, ovo bi baš bila dobra opcija [:smijesi] [:smijesi]
2015 06 25
Bilo bi loše, jaaako loše! Pa pobogu sve smo žene [:boji] [:smije]
2015 06 25
Pa već sam mislila da si i ti negdje otputovala Danio [:poljubac] Vidim da su na Krpicama migracije naroda uzele maha [:jezik]
2015 06 25
Dobro nisi i ,99 stavila [:hihot] Neka maleni trčkara, to je super. Drži mi se [:poljubac]
2015 06 25