Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Studentski smjestaj- Mostar

Jeli mozda netko od vas trazio smjestaj u Mostaru ili zna nekoga tko je trazio? Ima li netko iskustva? [:tuzan] Nisam sigurna di da trazim, di je najveca pfonuda, di se obicno trazi? Bilo bi super da mogu na fejsu pronaci neku grupu za studentski smjestaj tamo jer nebi morala trositi puno novaca za zvati na mob. osobu koja iznajmljuje u drugu drzavu ali mi ne polazi za rukom [:place]
2015 07 13
ja ti studiram u Orašju filozofski fakultet iz Mostara i mi imamo svoju grupu na fejsu i znam da Mostarci imaju i svoju,svaka generacija napravi svoju radi dijeljenja informacija o faksu.Mislim da bi tamo mogla nekoga pitati,samo ne znam kako im se grupa zove,probam potražiti pa ako nađem,uglavnom nešta ffmo Mostar bi trebalo biti
2015 07 13
Primjetila sam da ima puno grupa npr. uciteljski/ kemija/ matematika itd. ali vidis nisam se sitila pitati nekog od tamo...
2015 07 13
pa da,svako ima svoju grupu,najbolje pitaj tamo jer ima njih puno u grupi koji to znaju jer su i oni tamo na smještaju jer ne žive u Mostaru
2015 07 13