Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

vježbamo,vježbamo. [:zaljubljen] mene počeli trbušni jer sam malo žešće počela :P [:smije] tako i ja, barem pola sata ako ništa.
2015 02 27
ja skroz zabušavam od kad sam otkrila duge suknje [:sramezljiv] ...ely...ima šta novo?..si bila na ultrazvuku? ....možda da ja od sada budem samo motivatorica?..u tome sam dobra [:jezik] ....a kad treba dignut dupe i vježbat sam [:pospan] .....veliki [:poljubac] svim curama!!...
2015 02 27
marijana nekad je i moralna podrška jako bitna. a mene rastura stomak uh ne znam kako cu sutra skakutati ove ženske stvari baš nas poremete nekada. [:place] [:place]
2015 02 27
6.3. idem [:smijesi] meni dosao muzic doma i poremetio vjezbanje [:smije] al bar odradim yogu
2015 02 28
ely..uživaj! [:zaljubljen] [:zaljubljen] ...javi se kad ode muž [:smije] ....
2015 02 28
ne vadi nam mast ely - [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 28
ma dajte!!!!..baš mi idete na živce...jedna svaki dan vježbe,dođe joj muž pa ipak ubaci neku vježbu...drugu boli stomak za poludit pa ipak vježba..treća toliko vježba da joj curi znoj u oči..četvrta čeka da joj djeca legnu pa onda vježba [:place] [:place] [:place] ...a ja???....bez muža,bez bolova,bez djece..pa ne vježbam!!!!! [:frustriran] ....e pa od sada ću vježbat iz inata..eto [:jezik] ...
2015 02 28
ma dajte!!!!..baš mi idete na živce...jedna svaki dan vježba,dođe joj muž pa ipak ubaci neku vježbu...drugu boli stomak za poludit pa ipak vježba..treća toliko vježba da joj curi znoj u oči..četvrta čeka da joj djeca legnu pa onda vježba [:place] [:place] [:place] ...a ja???....bez muža,bez bolova,bez djece..pa ne vježbam!!!!! [:frustriran] ....e pa od sada ću vježbat iz inata..eto [:jezik] ...našla sam motivaciju!!!!!..
2015 02 28
evo..toliko ste me ras... da šaljem duplo!!....pišem krivo..ma baš sam [:znoji] [:znoji] ....
2015 02 28
[:hihot] [:hihot] [:hihot] ajde baš u inat nama staricama vježbaj [:hihot] [:hihot] jupiiiii evo i mi tebe motivirale [:jezik] [:jezik]
2015 03 01
ely jel gotov tvoj način vježbanja vraćaš li se kolotečini???? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 01
Konačno da se ova naša Marijana raspizdila i zainatila! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 01
[:hihot] [:hihot] ...e to je ta riječ!!!..pa baš ste me raspizdile....htjela sam biti kulturna i ne psovat [:sramezljiv] ...ali ako možeš ti mogu i ja [:smije] .....dobro jutro cure!!!!....ja sam sad išla dignut paket,kupila sam si ogrlicu i narukvica i presretna sam...ne mogu vam opisat koliko je prekrasno!!!!.....danas ću "malo" čistit...skuhat nešto za tri dana [:hihot] .....i vježbat..eto,rekla sam vam današnje planove a nitko me nije ništa pitao [:jezik] ...
2015 03 01
Pa nema cenzure kad te netko raspizdi [:smije] Nadam se da si šetala do tamo di si dizala paket [:hihot] Ovo danas ću "malo" čistit zvuči super za sagorijevanje kalorija! Nema do usisavanja i slično [:smije] Skuhat nešto za tri dana? Kod mene bi to trebao biti najveći lonac ikad. Kuham za devetoro. [:znoji]
2015 03 01
naravno da sam prošetala do kioska! [:smije] ..i to onako bez šminke,samo sam se digla,oprala zube i izašla..teta na kiosku se uplašila kad me vidjela [:sokiran] ....devetoro????....ja kuham samo za sebe..a mrzim kuhat..tako da kad kuham onda skuham za više dana [:jezik] ...
2015 03 01
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 79