Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

Ja napravila kolac od domacih jagoda, keksa, slaga i pudinga od vanilije! [:zaljubljen] Hladan lijepo iz frizidera...i evo ne mogu se zaustaviti jesti! [:smije] [:smije] Uzivajte danas cure! [:poljubac]
2015 06 04
Ja nisam napravila nikakav kolač...meni je moj muž složil jednu , pravu bosansku baklavu... [:smije] [:smije] Jednom su ga u jednoj berbi grožđa nekaj izazivali nek i on napravi baklavu pošto ju jako voli , on je skomentiral kak to nije neki problem , da bu i on napravil još i bolju....probal , uspjela za prste polizati i kad ga primi želja ju i napravi.... Mi se malo šlepamo i mljackamo skup sa njim.. [:hihot] [:poljubac]
2015 06 04
Da ne bi slučajno pomislile da ja ne pečem kolače... [:smije] On zna taj jedan a ja one fine.... [:smijesi]
2015 06 04
wow,winks,zavidna sam, moj ne zna ništa pa ni čaj skuhat [:place] suzo, daj šibni recept, imam i ja jedan dobar ljetni sa višnjama.
2015 06 04
Elena..ide 1 1/2 kutija petit keksa(moze bilo koje ploce) 9 dl mlijeka, 9zlica secera, 3 zlice secera u prahu, 1 vrhnje za slag od 2,5 dl, jagode Puding skuhati po receptu..kad se ohladi dodati secer u prahu i tuceno vrhje(znaci najprije ga izraditi) Slazes u lim..red keksa..zatim kreme..pa izrezane jagode..po njima opet malo kreme..keks, krema, jagode,krema, keks! Na vrh moze slag, ali ja nisam htjela.. [:smijesi]
2015 06 04
Lagan je kolac...i bas osvjezava..evo slikica! [slika:48d55cb3-02fa-456c-91aa-b486798ba894] Najbolje ga je jest, kada prenoci..jer keks omeksa i super se rashladi! [:poljubac]
2015 06 04
Mmmmm....Suzice....baš bumo probale i to zadovoljstvo....baš nekak primamljivo zvuči... Već mi sline cure... [:poljubac]
2015 06 04
obožavam , jagode i kolace , pravila sam đem od jagoda . da imam po zimi za kolace . [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 06 05
njamaaaaa, u ned.bi ga mogla radit [:jezik] [:jezik] hvala što si podijelila s nama [:poljubac]
2015 06 05
drage moje dobar dan vama želim. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 05
vocna torta 1: KILU I POL JABUKA OGULITE I NARIBATI ZATIM STAVI TE U POSUDU DA SE KUHA , 4. dcl vode STAVI TE PO ŽELJI CIMET MALA KAŠIKICA CAJNA ,AKO GAA NE VOLI TE 4. VANILIN ŠECERA .I 4. KAŠIKE OBICNOG ŠECERA ,KADA SE JABUKE OMEKŠALE STAVI TE 2. PUDINGA I 2. KAŠIKE BRAŠNA OBICNOG I RAZMUTI TE S 4. DCL VODE ,I SIPAJ TE U JABUKE KADA SMJESA POSTANE GUSTA SKINI TE S VATRE I OSTRESI TE U DUBLJU TEPSIJU KOJU STE ISLAHNILI KROZ VODU .DA SE KEKSI NE LJEPE POSLAŽI TE KEKSE I STRESI TE VIL .I NA VRUCE GORE KES POSLAŽI TE I OSTAVI TE DA SE OHHLADI DO KRAJA . I GORE ŠLAG ILI KAKVA KREMA PO VAŽOJ ŽELJI .TAKO ISTO I S VIŠNJAMA SE RADI . ili s jagodama .
2015 06 05
dobar dan drage moje . [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 06 06
Bok sunčica...i cure moje , drage... Ja napravila jutros onaj kolač od Suzice i čekamo da krenemo u akciju...mljac...mljac... A tvoj bum Stela probala neki drugi dan... Uživajte mi u ovom prekrasnom danu. [:poljubac]
2015 06 06
ja sad pravila vocnu tortu s trešanjma .s biskvitom,. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 06 06
Jutro cure! [:zaljubljen] [:poljubac] Nadam se da ste imale ugodan vikend... Wink pravila si kolac [:smijesi] ..bas mi je drago, i nadam se da ti se svidio, kao i ostatku tvojih ukucana! [:sramezljiv] Ja sam ga i ovaj vikend napravila! [:hihot] Stela hvala na receptu! [:poljubac]
2015 06 08
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 92