Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

Jutro djevojčice.... [slika:1def33c1-db61-4f97-8b61-c632fa9fb4ef] [:poljubac] [:poljubac] Kolač je mrak.......ne da smo ga pojeli već smo ga satrali..... [:smije] [:smije]
2015 06 08
Winx odlicno! [:zaljubljen] [:poljubac] Meni je danas odlicno poceo dan [:zaljubljen] ..ali ne smijem se previse hvaliti! [:hihot]
2015 06 08
brdo suza ,baš mi je drago, [:poljubac] [:poljubac] dobar dan drage moje dame [:poljubac] [:poljubac] nema na cemu , aoko praviš s jagodama ,one se ne kuhaju dugo kratko, prefin brzinski kolac.
2015 06 08
ovo je bomba . VOCNA TORTA OD SIRA S JAGODAMA ILI VIŠNJAMA pola kile sviježeg sira naj bolji je kremasti posni .pola litre šlaga , 4 vanilin šecera ,i 6,kašika štaub šecera .1,kila jagoda ili višanja . preliv za torte 2. komada . prvo izradi šlag u dublju posudu , kad je šlag jako cvrst ,dodaj sir i štaub šecer i vanilin šecer i dobro izradi da ti bude kremasto . istresi na biskvit od tri jaja .stim da ,staviš jednu ,kašiku ravno kako da ti bude biskvit taman , malo ga poškropi s sokom od jagode ili sokom od višanja ,ovisi s kojem vocu radiš, ili ne moraš peci biskvit možeš s petit keksom ili piškotima ,isto namociš. istresi kremu u tepsiju najbolja ti je ona koja ima obruc ,što možeš skinuti može okrugla ili kockasta . na fil poslaži voce ,i napravi prelibv ,ostavi da se ohladi i stavi u fližider ,kad se dobro stegne ,ako ima obruc skini jako jepo izgleda .
2015 06 08
argentiski cevap pohani . pola kile mjevenog mesa , po želji, skuhaš 4. velika krumpira ,oguliš i nareš ga na kocke onda ,ga procjediš izrdi kao pire krumipir bez ikavve masnoce i kad ti se ohladi dodaj u meso, zacini, vegeta ,biber ,crvena paprika ,1.cijelo jaje , i nasjeckani peršin . dobro promješaj s rukama da ti se sve poveže , i onda uzmi hrpicu i pravi cevape , i brašno , jaje ,prezle ,i na vrucem uju peci ,ne na jakoj vatri, sstavi na papirnati obrus , da ti upija masnocu, uz to ti ide umak, 1.kiselo vrhnje ,majoneza ,i 5. kiseli krastavaca kojeg narež na sitne kockice , i sve pomješaš, uz to prilog po želji. evo ti rucak [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 06 08
[:smije] [:smije] Stela.....kaj hoćeš da bumo lepe , okrugle i debeljuškaste......aaaa... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 08
winxice naravno draga , ovaj argentiski cevap, je super sad za vrucine ,to ce vam klinci obožavat, i vi skupa snjima . [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 06 08
dobar dan ,drage moje ljepotice , [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:kesi]
2015 06 09
hello girls, prošla gnojna angina, idem trčat [:jezik] [:jezik] [:poljubac]
2015 06 09
elena pazi se sad , [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 09
Pozdrav cure! [:poljubac] Elena drago mi je da si dobro [:smijesi] ..ali stela ti dobro kaze..cuvaj se!
2015 06 09
dobar dan ,cure ,kako ste mi danas ? [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 10
dbro,ali me baš ljute ove reklamuše, svaki dan po nekoliko istih tema..i to sa toliko povratnih [:pospan]
2015 06 10
pazim,pazim [:poljubac]
2015 06 10
elena u svakom slucaju , bolje i to nego neke svađe , moja putuje u iduci cetrvrtak, pa se nadam ,nekoj prodaji, [:hihot] [:poljubac]
2015 06 10
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 92