Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

stranica Miris prirode

Cure, zna li koja od vas kolika je poštarina s te stranice? I imate li kakve preporuke u vezi ovih Yankee Candle svijeća, koji mirisi su dobri? Čula sam sve najbolje o ovim svijećama, al nisam ih još imala prilike isprobati. [:smijesi]
2015 08 19
Jezuš, koje cijene. [:sokiran]
2015 08 19
je, cijene su paprene [:smije] ali vele da se isplati [:zaljubljen] a i može se naći jeftinije, imaju akcije 50% na određene svijeće [:smijesi]
2015 08 19
Ne znam, ne mogu si predočiti kako se isplati...to je cijena razmna jedino ako bosonogi idu na Madagaskar ručno brat te orhideje i onda ih na leđima nose, ružno vade ulje i ručno griju i ručno pakiraju. [:smije] OK, 50% je već normalnija cijena. [:smije] Idem naći original stranicu baš me zanima po čemu su toliko posebne osim očito po marketingu. :P
2015 08 19
isplati se po tome što je miris svijeće jaako intenzivan [:smijesi] dugo već čitam i slušam o njima tako da sam odlučila priuštiti si jednu. [:smijesi] [:smijesi]
2015 08 19
ja sam si baš pikirala jednu staklenku [:hihot] vidjet ću, hvala gea [:smijesi]
2015 08 19
Vanilla candy, tako nešto. imam 2 svijeće i preprepredivno miriše, slatkasto. Miris se dosta dugo zadrži, ali pazi da ti ne gore predugo. Ja sam tako jednu skoro potrošila u par dana, stalno sam je palila [:hihot]
2015 08 19
Nemoj me krivo shvatiti, samo ti daj. Zašto ne, tvoj novac i svjećice su uvijek super. [:smijesi] No znam kako se kreću cijene repromaterijala pa me malo šokiralo. [:hihot]
2015 08 19
ComeStai [:smije] sad sam tek vidjela drugi komentar. Skupi su, istina, ali nađe se tu i tamo koja poslastica na popustu. Već dugo pikiram ove najveće staklenke pa nikako da spuste cijenu mirisima koje bih htjela [:hihot]
2015 08 19
Samo pazi, kažu da male svijeće u staklenci ne mirišu tako intenzivno kao velike. A kod velikih pazi da se rastopi gornji sloj tj. da ti se ne radi rupa u svijeći. Najbolje mi je bilo kad sam staklenku omotala alu folijom pa se ravnomjerno topilo, al s folijom više ne izgleda lijepo [:smije] Neke YC svijeće imaš u Mulleru pa prošnjofkaj da se ne bi zeznula s mirisom, nisu svi baš fini. Zato su mi i bolji voskići, isprobam mirise i ako se zeznem nije mi žao bacit ostatak. [:sramezljiv] Imala sam neki božićni voskić, smrdio je na stare ljude kad se natiskaju u tramvaj sa svježe izvađenim kaputima iz naftalina... [:place] Da sam kupila takvu svijeću plakala bi od muke [:boji]
2015 08 19
Ne mogu nigdje naći sastav... [:tuzan]
2015 08 19
Vidjet ću ja doma, možda piše na kojoj sastav :)
2015 08 19
tražim za dečka, on obožava kokos, našla sam black coconut, sad ne znam jel to miriši na kokos ili na nešto treće [:hihot] [:hihot] pa ako je netko imao taj miris, nek me prosvjetli, pliz [:smije]
2015 08 19
mameha [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 08 19
Ok je black coconut, al nije to jaki miris kokosa kak smo navikli u nekim preparatima. Ugodan je, al nije baš toliko dobar da bi ga ponovila.
2015 08 19
1 2