Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Cica mica maramica

I tako počne meni dan ranom zorom oko 5 i nešto ujutro, kuha se kava, krmeljim ispred kompa, ne znam di mi dupe di mi glava, kad čujem srčano plakanje nekog malog bića uz ogradu dvorišta...pa izletim van na balkon, stojim, gledam ne vidim ništa. Prođe koji sat, al to plakanje na posustaje, postaje samo glasnije i glasnije, dok ne primjetih jednu malu šarenu glavicu kako se gura kroz ogradu. Tu više nisam mogla nimalo ignorirati, spustim se dolje i vidim malecku micu curicu koja se očigledno izgubila od mame i ne zna šta bi sad. Podignem ju i mislim si ajd da ju prebacim preko ograde pa nek nastavi svojim putem, mama mica je sigurno u blizini, ona se progura nazad i okači mi se za nogu, ja opet, ona meni opet trk i za nogu...ja ju spustim i krenem u kuću a ona trči zamnom i mijauk na mijauk. [:place] [:place] [:place] i kako ju sada ostavit, srce mi puče [:place] Mica je sad kod mene, napokon spava, ne smijem ju ostavit samu jer odmah počne mijaukat, pa mi se čak možda čini i da ju je netko ovako izbacio s obzirom da je tako privržena ljudima. Pa vas lijepo molim ako je ikako moguće da mi pomognete ju udomit u što kraćem roku, šerajte po fejsbuku ili ako koja od vas ima mogućnosti ju barem privremeno smjestit, kod mene ne može ostati, ova moja dva su se već napuhali i divljaju ispred vrata kupaone gdje je mica trenutno, strah me da će ju pokidat, a ne mogu ju samo izbacit van [:vrti] Iz dubine duše molim za pomoć da nekak micu mrvicu zbrinemo. Curica je i oko mjesec i po stara. U Velikoj Gorici je, znači Zagreb i okolica, može i Rijeka [slika:fd3343ae-8236-4e24-a8ac-83825b570237] Mali apdejt... bili smo kod veterinara, mica je zdrava i tretirana protiv vanjskih i unutarnjih nametnika...ova mala mazulja predilica ide u novi dom u tip top formi [slika:387e35b0-d2f7-4882-9610-58a2ae66a6ce] [slika:1d8293ca-d9c6-47f4-aec3-d4586a505c93] [slika:41835557-aae8-4344-9df2-f369afaff2a4]
2015 09 08
juuuu što sam slatka,a pogle tužnog pogleda [:tuzan] svaka čast na reakciji,i ja bi tako postupila..ja nažalost nisam u mogučnosti uzeti ju,ali ću se raspitati već ovog trena [:sramezljiv]
2015 09 08
punooo hvala, svaka pomoć dobrodošla...nevjerovatno je koliko je umiljata i dobra
2015 09 08
Ima mi pogled kao da te pita 'neces me valjda i ti ostaviti' [:tuzan] Sretno maci, drzim fige da nadje dobar dom. [:smijesi]
2015 09 08
Mica mala [:zaljubljen] Nadam se da će ubrzo naći novi dom i hjumane koji će ju maziti i paziti i voljeti do kraja života [:zaljubljen]
2015 09 08
premedena je :)
2015 09 08
Jao kad ju Mudo vidi nebu dobro [:hihot]
2015 09 08
pa u tome i je problem, ko dva kobca stoje ispred vrata i ljute se, nedobog da malecka utekne van [:place]
2015 09 08
jao to ne pomaže, ovaj matori je zvijer od mačka, s ovim manjim živi već 7 godina otkako je beba mali bio i još uvijek ih ponekad moramo po sobama razdvajat da se ne makljaju [:vrti] plus gazdarica koja ne smije saznat da imam malog ilegalca u kupaoni [:boji]
2015 09 08
Mica je preslatka , tebi svaka čast, a ja ti mislim da su tvoji naprosto znatiželjni i uznemireni jer osjete novi miris i pridošlicu. To ne znač inužno da bi joj naudili, skrivanje i puhanje je obavezno, pa i režanje, ali da se to postepeno i s vremenom, vjeruj mi, ja ih imam 4 [:smije] Ti si sad njezina spasiteljica mama [:zaljubljen]
2015 09 08
btw mica se fino pokakila u mačji wc pa je i to jedna briga manje ako bi ju tko uzeo, sad više nije ni tolko musava [:hihot] [:hihot] malo smo se umile i uredile
2015 09 08
A možda matori nema niš protiv ženske mace
2015 09 08
Imala sam ih u jednom trenu 3, godinama smo živjeli zajedno, ali ta jedna od njih troje se nikad nije uspjela u potpunosti priviknuti na preostalu dvojicu. Nakon nekog vremena je sve bilo ok, ali pod uvjetom da joj nitko ne priđe bliže od metra [:smije]
2015 09 08
btw, želim vam da čim prije nađe novi dom, divna je :)
2015 09 08
Dok smo u kući bili imali smo puno dvorište mačaka, sve ulične iz susjedstva su dolazile k nama i macile se na tavanu, tak da možete zamislit cirkus, ali eto ovaj naš mačak ni tada nije bio za druženja, samo se ljutio i napadao i nedobog da mu netko priđe...takav je i dan danas, čak i prema gostima, a kamoli prema drugim mačkama, baš je alfa mužjak koji ne da nikom na svoj teren. A ova mrvica uber mala, stane u ruku [:hihot]
2015 09 08
1 2 3