Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

I ja molim pompć da li netko zna što mi je

Znači bit ću direktna i jednostavna. Primjetila sam sa desne strane na vagini kraj noge brežuljčić manji, tamno plave boje. Na dodir me boli. Da li koja zna što je to? I da li trebam ići doktoru ili će samo proći? P.s. Točno na tom mjestu prije par mj sam imala (kak mi je dokt rekla) uplau dlake i dala mi je kremu kojom sam mazala i puklo je i sve je izaslo gnoj iz toga. Sad opet evo primjecujem plavo ,bojim se da nije nesto s zilom. [:place] Molim bez ružnih komentara!
2015 10 27
e ovak to se desilo i meni vec nekoliko puta. doktor mi je rekao da treba masirati to mjesto i stavljati hladni oblog
2015 10 27
evo baš prije desetak dana moja kčerka je imala kao neki prištić na unutarnjoj strani noge i odjednom preko noći noga joj je otekla i doktorica je rekla da treba samo piti antibiotik dok to ne pukne i izađe gnoj.Ali ona je dobila veliku temperaturu i odmah su je uzeli u bolnicu i morali su joj kirurški to porezati da izađe gnoj.Nije svakome isto pa ti preporučujem da ideš kod doktora i na vrijeme dobiješ antibiotik
2015 10 27
nisam to jos nikad cula,bas mi je zao da joj se tako desilo [:tuzan] cula sam da neke zene idu na odstranjivanje toga kirurski,ali meni nikad nije bilo toliko veliko teta mi je medicinarka,pricala je da je i ona imala i jednom kad krene stalno se ponavlja
2015 10 27
Vjerojatno ti je opet urastao i upalio se korijen dlake. Ja sam sklona tome i ludim zbog toga. Najčešće mi se to dogodi pred ciklus kada vjerojatno žlijezde podivljaju. I ponekad mi je potrebno fakat dugo da prođe.... S kojom si se to kremom mazala?
2015 10 27
Meni se to jednom dogodilo s uraslom dlakom, pustila san da vidim hoce li sama izaći, ali nije pa sam malo istiskivala i izasla je sa naravno popratnim odvratnim sadrzajem [:smije] [:ljut] [:znoji]
2015 10 27
meni nije bilo do dlake, kako mi je ginićka rekla da je to od uloška, ono molim?? užas, ugl, nisam mogla hodati koliko me boljelo, bilo je točno na preponi, e onda sam se poskliznula,pala ko kruška i sama je pukla, nakon toga mi je došla s druge strane i čim sam je vidjela namazala sam sa bivacinom, prošlo je drugi dan, pojavilo se opet nakon par mjeseci, opet bivacin i nestalo....nažalost na onoj prvi put mi je ostala rupa [:smijesi] [:tuzan] [:sokiran]
2015 10 27
Meni se to pojavilo ja sam to potiskala malo i znala s kamilicom isprati i samo se povuklo (također mi je doktorica rekla da je to urasla dlaka najverojatnije ako nije prištić)
2015 10 27
to nema veze sa žilom nego sa žlijezdom lojnicom.Crni je jer se zbog pritiska još stvorio hematom jer nema cirkulacije.Mislim da je najbolje da odeš liječniku po antibiotik i da se onda to kirurški riješi [:pospan]
2015 10 27
mAZALA sam Bepanten-om od Bayera [:place]
2015 10 27
ma kakav bepanten,to teba mazati betrionom
2015 10 27
Meni je znaci ko tockica mala naprijed a pod prstima osjetim ispod da je nesto, i sve je plavo :(
2015 10 27
I jos sam ja to glupaca stiskala prije par dana jer sam mislila kako treba jos izaci gnoj
2015 10 27
Kreni doktoru. Ako je apces to treba tretirati.
2015 10 27
Narucila sam se sutra guzva je danas rekla mi je
2015 10 27
1 2 3 4 5