Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

usluga kupnje u Rijeci (h&m, zara...)

drage krpičarke, pružam uslugu kupnje po Rijeci, ako vam se nesto svidilo i nema kod vas mogu pogledati dal ima kod mene, na ovu ideju sam dosla jer mi je jedna draga krpicarka pomogla pa zasto ne bi i ja nekome, saljite upite u inbox [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 12 08
Je li tvoja usluga besplatna kao i usluga krpicarke koja ti je pomogla?
2015 12 08
jaz-dobra
2015 12 08
nije ni njena bila besplatna nego je provizija 15-20 kn, koliko neko hoce dati, tako da ni ja ne trazim vise
2015 12 08
> KristinaPanic93: > drage krpičarke, pružam uslugu kupnje po Rijeci, ako vam se nesto svidilo i nema kod vas mogu pogledati dal ima kod mene, na ovu ideju sam dosla jer mi je jedna draga krpicarka pomogla pa zasto ne bi i ja nekome, saljite upite u inbox [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 12 18
Bok Kristina, tražim žensku crnu, bluzu dugih rukava, materijal bluze je proziran sa našivenim kožnim crnim cvjetićima po sebi, veličina S !!! U Zagrebu su u svim Zarinim trgovinama prodane, tako da mi je potrebna Vaša pomoć!!!! Dosta mi je hitno... nadam se da će se u Rijeci pronaći bluza koju toliko želim!!!! pozz
2015 12 18