Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pakiranje paketa za slanje

Curke u što vi zapakirate svoje paketiće? Pošto će tisak poskupiti, a nije isplativo u pošti kupovati kuverte/kutije za slanje paketa.. Svaka ideja dobro došla :)
2016 01 07
U kutiju od Nesquik pahuljica i umotam u bijeli papir.
2016 01 07
kupim puno žutih koverti u narodnim novinama i tako šaljem :)
2016 01 07
recikliram kuverte sa mjehuricima, preko podataka zaljepim bijeli papir pa napisem nove podatke, za male stvari koristim male obicne bijele kuverte, tisak kutije slozim naopako pa dobijem "ciste" kutije : ) ili umotam sama u neki deblji bijeli papir kao od plakata
2016 01 07
kako god šaljem uvijek zapakiram u kovertu ili vrećicu,bez obzira šaljem li tiskom ili ne. nema mi goreg kad netko šalje odjeću npr. i samo ju bubne u kutiju..
2016 01 07
pa dobro to je normalno, ja kad saljem tiskom obavezno u vrecicu stavim i obljepim trakom i jos na taj paket napisem na koji tisak saljem i podatke primatelja to je u slucaju da netko drugi salje sarmu
2016 01 07
tako i ja no većina ne. meni je pod normalno da kad šaljem poštom stavim u kovertu sa mjehurićima,,tiskom ili u kovertu ili vrećicu ovisi kaj šaljem,dok neke naplaćuju koverte.
2016 01 07
i to isto što suzy kaže,recikliram koverte :D
2016 01 07
hm....nisam to jos dozivila : )
2016 01 07
Razne kutije , samo bitno da nema nikakve reklame a ako ima umotam kutiju u zuti ili bijeli papir , bitno da je cvrsto zamotano i uredno :")
2016 01 07
i koliko vas izađe slanje u kutijaama tako?
2016 01 07
Većinu stvari koje stanu stavim prvo u vrećicu pa u kuvertu. Veće stvari sam slala preko tiska, ali izgleda da ću i ja probat ovo s kutijama... :)
2016 01 07
Ja uglavnom kupim zaštirnu kuvertu, sl neću više bit dežurna budala, dobijem pakete u onoj tipa tankoj vrećici od voća, u pokidanom starombpapiru i sl..obraz mibpred poštarom otpada
2016 01 07
Ja uglavnom kupim zaštirnu kuvertu, sl neću više bit dežurna budala, dobijem pakete u onoj tipa tankoj vrećici od voća, u pokidanom starombpapiru i sl..obraz mibpred poštarom otpada
2016 01 07
Kutije od pahuljica, cappuchina, bombonjerica, cipela, stolne lampe, tostera... ovisi o veličini paketa, uvijek se nešto nađe. Ako je nešto sitno, kupim kovertu s mjehurićima. Nikad ne kupujem kutije u pošti
2016 01 07
1 2