Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pakiranje paketa za slanje

Ne znam tko je tu lud, nikad al nikad nije bilo ispod 15kn u posti. Slanje ruza je bilo 18kn...
2016 01 07
Imate u KTC-u kuverti s mjehuricima, zutih, najmanja je 0.99kn, a najveca je mislim 2 kn, punooooo jeftinije nego u knjizarama ili narodnim novinama.. onda, obicne kuverte, takoder kupljene u KTC-u , 25komada , srednje velicine, ta 10kn, i i one najtanje spuzve koriste se ispod laminata, ako znate na sta mislim, aaa prelagane su, , to ima npr u VINKOPROMU, prodaje se na metar, od 1-2mm predobre su.. i odlicno stite, za 50-ak kn opremite se za 3mjeseca, bar ja jesam :)
2016 01 07
Ruž 18kn?????? Ja od djetinjstva šaljem paketiće i nikad mi pošta nije bila skupa, tisak mi je dobro došao za ove teže stvari. Jako rijetko sam slala preporučeno, ali otkad mi je jedno pismo stiglo bez sjajila, u poderanoj omotnici, uvijek stavljam ili u kutiju ili u onu žutu omotnicu s mjehurićima.
2016 01 07
Slažem se sa novom članicom Ktc ima najpovolnije kuverte s mjehurićima
2016 01 07
sonja90 - mene isto uvijek u posti dode skuplje nego sto sam mislila... uzas... kosulja od tankog poliestera u najmanjoj kuverti s mjehuricima, preporuceno... a izade me 17 kn, primjerice. UZAS
2016 01 07
Kupim kuverte u knjizari.. gdje ima za kupiti omog zutog ili smedeg 'postarskog' papira, i kako se prodaje, u roli, u listovima? Kolik kosta? Planiram to kupiti kad naidem, najprakticnije mi se cini
2016 01 07
Što je KTC??
2016 01 07
kutije od tiska okrenem naopako, a ostale kutije obljepim papirom i dobro poljepim maje stvari u kovertu bitno da je dobro poljepljeno i lijepo upisani podaci
2016 01 09
Stara krisnica, novi profil :D ahhahahha, ne zbilja, ja vec cca 3 god saljem paketice, sve preko poste, vecinom preporuceno, po izboru cura, saljem obicno, zbilja, najisplativije mi jeeee... Prosli put sam u KTC-Uostavila 50 kn za kuverte, proslo je 4 mj od tad, jos ih imam :)
2016 01 12
1 2