Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Sterilizacija mačke

Cure jel znate kad se može mačka sterilizirat poslije tjeranja? znam kad su kuje u pitanju, da se može nakon 3 tjedna, a za mačke ne znam. Odlučila sam da bi sterilizirala susjedovu mačku koja se stalno koti kod mene i onda ja na brigi imam mačiće kojima moram tražit dom. Moji svi već pizde zbog toga i sad se počela opet tjerat. Ja ju ne mogu previše pazit, tako da će sigurno ostati skotna. Pa me zanima nakon koliko dana tjedana se može sterilizirat ako ostane skotna, jer ne želim opet prolazit kroz muke da mačićima nađem savršen dom. Košta me i živaca i novaca kojih nemam, jer ne radim, pa sam i odlučila tu malo snizit cijene, samo trebate pitat, dogovorit ćemo se sve. Sav prihod od prodaje će ić za njenu sterilizaciju.
2016 01 15
I nemojte ovo protumačit kao neko reklamiranje, stvarno mi je bitno da mačka ode na sterilizaciju
2016 01 15
macu možeš sterilizirati bilo kada, nema veze sa tjeranjem :) neki veterinari čak i skotne mace steriliziraju (naravno ako nisu baš pred okot), odi što prije, i maci i tebi bude lakše
2016 01 15
Kaj nije da mozes ako macka nije tvoja tj ako je sa ceste ,dobiti popust ili cak besplatnu sterilizaciju? Raspitaj se to malo po ovim udrugama i kod veta, pa mozda prodes povoljnije
2016 01 15
ma mislim da se ne može dok se je baš u fazi tjeranja. znam kako je kod kuja, da se sve mora vratit u normalu, jer one i krvare tokom tjeranja, pa dok se to sve smiri, onda smije. mislim da su mi neki prije pričali da se može tjedan dana nakon tjeranja sterilizirat, ali nisam sigurna. žao bi mi bilo malaca u njoj, ali mislim da je najbolje da se to riješi :/. a ovo za besplatne, to kod nas nema, a ni popusta, naša veterinarska nikad nema npr neke akcije sterilizacije/kastracije. U udruzi sam al ni mi nemamo popuste nikakve
2016 01 15
sterilizirala stvarno dosta maca, nikad nisam pratila tjeranje, mislim da je to kod pasa drugačije, mace nemaju neki poseban period tjeranja, nakon okota maca već nakon par tjedana opet može ostati skotna, a u današnje vrijeme se mace pare tokom cijele godine mačori su ti koji trče za micama stalno :P samo ti nju što prije steriliziraj da nebi opet došla prek okot probaj se javiti na stranicu prijatelj životinja, tamo ima ja mislim neki upitnik za jeftinije sterilizacije, pa ti oni pošalju tebi najblizeg veterinara gdje možeš jeftinije to obaviti
2016 01 15
Moja je sterilizirana usred tjeranja, 9 godina kasnije sa zdravljem sve kako treba. Tad me koštalo 250 kn, bila sam prethodno kod veterinara u vezi nje i znao je da je s ulice, ne znam jesam dobila popust jer mi je to bio dosad jedini put.
2016 01 15
odnesi je prvo na pregled pa vidi da li nije skotna... eh, 250 kn je kod nas sa popustom... sterilizirala sam dvije vanjske mace koje sad žive u mom dvorištu... 350 kn sam platila za prvu jer mi je bilo hitno da opet ne dijelim leglo, a za ovu drugu sam dobila popust baš negdje u ovom razdoblju prošle godine ugl, mislim da sad počinju akcije pa vidi kako to ide u tvom gradu... što se tjeranja tiče, mislim da to nije faktor. i da, maca mora imati bar 4 kg (tako su barem mene uputili)
2016 01 15
u zagrebu sa popustom je 200 kn za ženske, 250 skotne mislim da bi trebalo preko ove stranice prijatelji životinja biti neki popust jer inače uzimaju puno (bar u zg cijene variraju od 400 pa čak do 600 kn :O ) maca mora imti preko 6 mj ili preko 2 kg (vjerujem da zadovoljava i jedno i drugo :P)
2016 01 15
Ja sam vodila na steriliziranje hrpu mačaka. Za muške sam plaćala 250 kn, a za ženske 350. Bez ikakvih popusta, no to vjerojatno ovisi i o gradu i vet. ambulanti. Inače je za mačke skuplja jer je moraju otvarat. No, moja mačka je u prvom okotu imala 6 mačića i odlučili smo da više ne želimo da ih ima pa mi je vet rekao da je dovedem kad mali prestanu sisat i da će se već vjerojatno počet i malo prije toga tjerat. Tako da mislim da može i za vrijeme tjeranja. A rade to i kad već bude skotna, samo valjda ne smije bit jako skotna. Tako da mislim da je već sad možeš odvesti. Ali svakako prije pitaj kod veta. Ionako se za to trebaš naručiti, tako da odeš pitati, pa ako ti kažu da može, naručiš mačku. Ja sam čekala dan, dva, jednom je bilo tj dn jer im je bila gužva, ali opet, to ovisi o gradu i ambulanti :)
2016 01 15
Preko Prava Šapa probaj sterilizirati macu, košta 200 kn.
2016 01 15
nisam iz zagreba, ne mogu pitat pravu šapu a ni pž više nemaju te akcije, koliko znam. @Katarina84, hvala na linku ali za to znam i to ne vrijedi za nas van ZG
2016 01 18