Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideja za ZAHVALNICE za svatove? Pomoć!

Pozdrav curke, treba mi IDEJA za ZAHVALNICE za svatove. Ne želim imati sliku, uređenje će biti rustikalno (juta, bijela čipka, drvo, teglice, žuto cvijeće) pa nekakva zahvalnica u tom tonu? Pišite prijedloge ili stavite slike nekih zahvalnica koje ste dobile u svatovima, a baš su vam se svidjele :) Hvala na pomoći <3
2016 02 11
Frendica dijelila male staklenke sa šarenim gumenim bombonima. Živopisno i neskupo. Ja ću usb stickove jednog dana. :') Sretno s izborom! :D
2016 02 11
Brdosuza kao na prvoj slici će mi biti ukrašene teglice na stolovima i mislila sam ako žele ljudi nek si uzmu sa stola dekoraciju. Ne znam da li da sadim nešto unutra ili ne :/ jer ne znam šta cvjeta prije 1.10.
2016 02 11
I ja sam bila u svatovima gdje su bili usb-ovi, a na drugome mali magnetići,meni prefora..Ja sam imala bocu s našim vinom i etiketu s našim imenima i datumom
2016 02 11
Mozda ako mislis saditi da ne stavljas nesto sto cvjeta....nego poput cuvarkuce..a to mozes kupiti i u centrima, vec male zasadene bilkcice...i samo teglicu ukrasis...doneses u posebnoj kosari za zahvalnice... Jer ovo na stolu ce ti sluziti vise kao dekoracija i sigurno ljudi nece uzimati sami sa stola kad krenu doma. :)
2016 02 11
mozda moze svatko dobiti vrecicu caja. razne vrste cajeva, u filter i svaki u svoj omotic zapakirati. a omotic da bude u skladu s temom
2016 02 12
Ja sam imala homemade sapune u bojana svadbe, zapakirane u vrečićice od tila koje sam sivala sama i uz to je bila mala bocica rakijetine ( nije bio moj izbor)). Vrecica zavezana sa srebrnom spagom i na njoj je visio datum i nasa imena. Fora mi je ovo sa teglicom i cuvarkucom (to je frendica dobila). Ispisano kamenje/ oblutci sa nekom kul porukom a na dr. strani datum.
2016 02 12
Čuvarkuća zaista zvuči odlično simbolično. :D
2016 02 12
Drvene kuhace sa vasim imenima naravno i zahvalom ili vasim datumom
2016 02 13
Šalica ili zdjelica s vašim imenima a unutra medenjaci. Ja sam na jednoj svadbi dobila licitarsko srce, mirisne vrečice s lavandom za ormar..
2016 02 13