Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Državni stručni ispit

Lijep pozdrav! Vidim ima par temica al već dosta stare, pa ako ima ko iskustva ili neke savjete za državne ispite (sss) bilo bi mi korisno :D BTW ide li netko ovu ili drugu subotu ? =)
2016 04 12
Samo opusteno. Ja sam isla za VSS i stvarno jednostavno. Bez ikakvog stresa idite. Ispitivaci su korektni i idu na to da sto vise ljudi prode. Vi kao SSS imate jos i lakše tako da bez ikakve brige ;)
2016 04 12
Jedno pitanje i od mene iako još nisam krenula raditi; još sam na čekanju. Što ako prođeš pola ispita a pola ne, jel plaćaš drugi izlazak na ispit sam ili to još spada u onaj prvi dio koji je platila država?
2016 04 13
Hvala Iva =) Neki su me baš prestrašili, a opet neki su mi govorili samo da idem bez stresa... Više manje sam razumjela da sve ovisi koju grupu ispitivača ću dobiti. :O Suza ja mislim da plaćaš svaki pad sam, da dođe 110,00kn ali nisam sigurna
2016 04 13
Ne znam što idete polagati, ali ako idete u Ministarstvo uprave dozvoljeno vam je pasti smao 2 ispita da bi mogli ići samo na ta 2. Ukoliko se padne 3 i više ide se ponovno na sve. Kada se ide samo na 1 ili 2 ispita ponovno plaća se 150kn. Plaćanje ovisi gdje radiš i koji je njihov princip po pitanju pripravnika
2016 04 13
Onda nije tako strašno. Mislila sam da su cifre veće. Hvala cure :)
2016 04 14