Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Najbolja stvar kupljena na krpicama je.......

Kao što tema kaže šta vas je najviše oduševilo a da ste ovdje kupile? Stavite i slike ako možete <3
2016 08 10
Lot kozmetike za kosu- po smiješno niskoj cijeni, uz uključenu poštarinu...a proizvodi kvalitetni i ko stvoreni za moju kosu ;) Od korisnice Scarlettholmes....i svaki dan u nadi gledam je li stavila što novo ;)
2016 08 10
Ja sam kupila full puno stvari ovdje i pokusavam se sjetiti koja mi je najbolja stvar koju sam kupila he he... :) Mislim da je to jedna prekrasna zlatna haljina sa pojasom koji se moze zavezati u masnicu. ♥
2016 08 10
Moja najbolja kupljena stvar je smeđa torba,za samo 60.00kn,cura mi je odmah nakon uplate poslala...iduci dan stiglo na tisak... Inace i ne kupujem bas previse ali sta god kupim stvarno je kako i stoji u oglasu,znaci nasrecu neugodnih iskustva nisam imala.. Osim (skoro) neki dan.. Zamalo sam kupila hlace,povoljna cijena da bi nakon 10min gospodicna stavila jos jedan oglas takve iste hlace a 10.00kn skuplje,kad sam joj rekla da cu kupiti obe nije se javljala vise :) Sve je jasno. ..
2016 08 10
Meni je najbolje sto sam kupila tj mjenjala jedna siva torba.cura je trazilla oko 90 kn za nju,bila je nošena s njene strane,jako je kvalitetna ja sam ju također dosta nosila ali i dan danas izgleda kao nova,nigdje nema oštećenja čak ni na ručkama.
2016 08 10
I ja sam se tu dosta nakupovala i namijenjala, teško je odabrati nešto najdraže...meni među prvima padaju na pamet crne gležnjače na blok petu za koje sam se mijenjala s jednom divnom curom iz Zg-a, i plavo crni H&M sako koji sam odavno tu kupila i kojeg ne dam nikome :") <3
2016 08 10
traperice koje nosim godinu dana, već su mi kao uniforma :) bile nove za nekih mislim 60kn sa uklj poštarinom
2016 08 10
Ajme ja sam toliko toga pokupova da bi me se mužjak odrekao preko svih društvenih mreža da to ikad sazna x-) Ali kad volim to iščekivanje i veselje dok čekam paketić <3 Brdo gluposti naravno ali i desetak, dvadesetak stvarčica koje ne bih dala ni za što, raspast će se na meni x-)
2016 08 10
Od svega kupljenoga /mijenjanog stalno je u upotrebi i nepoderiva, nadam se :-) torbica. Prvo što sam ovdje kupila i pokazalo se najbolje.
2016 08 10
Hrpu fantastičnih stvari, ali mislim da je vrh jedna bordo kožna jaknica koju sam platila 30 kn :)
2016 08 10
U ove 4 godine na Krpicama sam nakupovala i mijenjala toliko dobrih stvari da to nisu istine ;) Nedavno sam kupila nove crne vans like tenisice za 20kn!!! Evo ako to nije povoljno ja ne znam :)
2016 08 10
Haljinaaaa jedna divnaaa) :)
2016 08 10
ja sam si s poštarom na ti već, moji doma polude kad pozvoni ujutro :') najdraže su mi možda crne hlače visokog struka koje su koštale 20 kuna <3
2016 08 10
Najbolja stvar ikad kupljena na krpicama mi je definitivno handmade broš na Chewbaccu <3 Obožavan je i mažen i pažen od prvog dana, a danas budi emocije jer je osoba koja ga je radila (jako prirasla mom aritmičnom srčeku) odlepršala u bijeli svijet. :(
2016 08 10
Najbolje su mi čizmice do koljena, dugo sam trazila takve i našla sam ih ovdje. To mi je bila 1. kupnja na krpicama :-)
2016 08 10
1 2 3