Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

CCC iskustva

Može li netko podijeliti iskustvo rada u CCC prodavaonici ? Da li su svugdje isti po načinu rada ili se razlikuju ? Zanima me Slav. Brod
2016 09 04
Nadam se da se razlikuju,ovisi tko je šef u poslovnici.Poznajem nekog tko je radio,ponašanje koje je naslijedilo prema curama koje su radile,moze se jedino reći da je šef -monstrum.Toliko zla,da je teško opisati,malo mi mučno dođe kad o tome mislim. Nazalost,kome se obratiti,u ovoj državi-nemaš kome....
2016 09 04
Ja radim kao student u cccu u već tri godine. Posao je fizički naporan,način rada je naravno svugdje isti--ista pravila itd. A sad kakav šef te zadesi to boga pitaj kako će bit. Inače ono, kao stalan posao mislim da bih ispizdila na živce da sam tamo non stop ali za studente je super.
2016 09 04
Hvala cure. Načula sam da rade nakon radnog vremena što mi uopće nije jasno zašto moraju tako često raditi ili doći 2 sata ranije na posao. Ne znam priznaju li prekovremene i kolika im je uopće plaća. Ne daj bože još i šefa luđaka.
2016 09 04
Zna se dogoditi da treba doći dosta ranije ali to nije prečest slučaj, barem ovdje di sam ja. kažem, ko zna kakav je gdje šef i šta mu/joj puhne u glavu. a nakon radnog vremena one koje su na blagajni taj dan moraju obaviti hrpetinu papirologije pa se ostane kojih pol sata -45 min nakon. A ovo što se dogodi za dolaženje ranije, to zna biti zbog promjene izloga ili čega tome sličnog. Za prekovremene iskreno neznam jer se meni plaća po satu ali mogu pitat kolegice
2016 09 04
Znači,nije tako baš svaki dan? Koliko je fizički teško,na što si mislila? Nije mi nitko poznat iz prodavaonice i ne znam tko je šef tako da nisam mogla ništa ni saznati. Osim što sam čula od drugih ljudi da ih viđaju da rade nakon radnog vremena.
2016 09 04