Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vicks VapoRub

Jel zna netko gdje nabaviti? Super stvar protiv kaslja i prehlade, za nos i disne probleme super, kao i za opustanje misica. sa mentolom i eukaliptusom. kao mala sam uvijek imala, i sad mi je svekrva dala bocicu ali sam pri kraju. kod nas u ljekarnama nema, jel ima netko da moze nabaviti izvana? Hvala
2016 12 08
da bas to! gdje se moze nabaviti?
2016 12 08
moj je iz njemačke. Jeste li pitali u ljekarni,možda mogu naručiti?
2016 12 08
evo me iz ljerkarne, nazalost ne postoji moucnost narudjbe :(
2016 12 09
> darydary: > evo me iz ljerkarne, nazalost ne postoji moucnost narudjbe :( Vani je to po par eura.Samo nemojte sa njuškala naručivati jer su presmiješne cijene. Pogledajte na iherb, mada mislm da ima i kod nas daleko boljiih proizvoda , a i taj "umjetni mentol" nije zdrav, bilo je rasprava na par foruma o tome. (ne mislim na krpice). :')
2016 12 09
ma gledala sam na njuskalu, to je strasno! mali mi kaslje vec duze, probali sa svime, sirupi, ovi oni... na kraju ga pocela mazati svaku vecer samo vicks i kasalj je sve bolje! nekako nam jedino on pomaze. pogledati cu na iherb, hvala
2016 12 09
> darydary: > ma gledala sam na njuskalu, to je strasno! > mali mi kaslje vec duze, probali sa svime, sirupi, ovi oni... na kraju ga pocela mazati svaku vecer samo vicks i kasalj je sve bolje! nekako nam jedino on pomaze. > pogledati cu na iherb, hvala ja vam mogu nabaviti ali tek u 1. ili 2. mjesecu
2016 12 09
vidjeti cu ako uspijem prije, ako ne se javim, hvala
2016 12 09
> darydary: > vidjeti cu ako uspijem prije, ako ne se javim, hvala može pozdrav
2016 12 09