Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje kupiti trapke?

Pozdrav, zna li netko gdje u Zagrebu ima dućana za trapke? Sutra je predviđeno da idem u ekspediciju po gradu...:/ Bitno samo da su rastezljive i koliko toliko kvaliteta neka...Lidlove su se razvukle ili raspale poslije oko mjesec dana svake. :s :l Trenutno hodam sa rupetinom na gujsci. :( Haha, užas jedan..:') Kroj i cijena malo manje bitni...
2017 02 05
ja krenem redom isprobavati...CA, HM, New Yorker, Zara, negdje mi se posreći, po 5-6 pari u kabinu (da ne vide prodavačice) i ajmo....jedne će valjda pasati......ako ne, uvijek ti ostane utorak, srijeda, četvrtak, i tako redom...krvav je put do savršenstva... Imam 17 pari traperica pa stvarno imam iskustva.... izbjegni puno elastina, to na kraju završi loše....ali nemoj misliti da će se uske proširiti preko noći....
2017 02 05
Ja ih imam 23 haha.Opsjednuta sam njima i mogu ti rec da Zara ima dosta tvrde hlace,bar koje ja biram.Dok Bershka ima dosta tih hlaca s elastinom.Bas neki dan uzele neke rozo izbljedzene sa 169kn i jos jedne kao traper izbljedzene za 99kn.Pa pogledaj u Bershki.Oke su cijene,a rastezljive su.😊
2017 02 05
Meni je super Sportina s markama: Only, Vero moda. :") Tražim najčešće niski struk, a rijetko ga nađem.
2017 02 05
> KreativnoSelo: > Meni je super Sportina s markama: Only, Vero moda. :") > Tražim najčešće niski struk, a rijetko ga nađem. Da da,danas je sve ili medium waist ili high waist.Ja preferiram medium waist,ni previsoke ni preniske 🤗 Tally wejl ti ima dosta tih niski struk sto mene smeta,jer nadjem hlace i bam niski struk i spekec mi poispada.😖
2017 02 05
Od Tally Weijl sam odustala još od srednjoškolskih dana jer je njhov L meni (65 kg) bio XXS..Ne znam što nije u redu sa mojom građom ali mislim da nisam tenk-debela no eto..Dizajneri se ne bi složili.. :')
2017 02 05
Ja sam 52kg pa stanem u njihov 38.Iako moja frendica koja ima 70kg kaze da nosi njihov 36 i dan danas mi nije jasno kak ona u njihov 36 stane,a ja ne.A ja stapic.A i rekla je da joj svake Tally hlace puknu medju nogama tako da ne kupujem u Tallyu.Zara najvise,pa onda Bershka i Mohito ima super traperice.Malo su skupe,ali na snizenju ih se ulovi po cijeni Zare pa si piknem.I Sinsay ima oke trapki i po cijenama 120-180kn.I tako dok sam bila u Zari isprobavam hlace broj 38 i vidim do mene cura izasla van isprobava hlace 36,a cura ima jace noge guzicu sve jace od mene.I gledam zbunjeno Kako ona u 36 stala,a ja ne???Ocito je do modela hlaca,a i neke jedva disu u trapkama pa eto.Ja volim udobnost 😂
2017 02 05
Mango i tommy hilfiger :) S njihovim sam ful zadovoljna... Ltb je nekad imao odlicne hlace, sad su u sklopu L'evisa :)
2017 02 05
> KatarinaSarah: > > KreativnoSelo: > > Meni je super Sportina s markama: Only, Vero moda. :") > > Tražim najčešće niski struk, a rijetko ga nađem. > Da da,danas je sve ili medium waist ili high waist.Ja preferiram medium waist,ni previsoke ni preniske 🤗 Tally wejl ti ima dosta tih niski struk sto mene smeta,jer nadjem hlace i bam niski struk i spekec mi poispada.😖 Hvalaaaaaaaa punooooooooo! <3
2017 02 05
Zara i Hilfiger
2017 02 05
Ovisi s kojom lovom raspolažeš... Europa 92 ima nekih sniženih modela više brandova. Regularne cijene su dosta visoke, ali imaš za birati kaj hoćeš. Mi uglavnom tamo kupujemo u zadnje vrijeme.
2017 02 05
> KreativnoSelo: > > KatarinaSarah: > > > KreativnoSelo: > > > Meni je super Sportina s markama: Only, Vero moda. :") > > > Tražim najčešće niski struk, a rijetko ga nađem. > > Da da,danas je sve ili medium waist ili high waist.Ja preferiram medium waist,ni previsoke ni preniske 🤗 Tally wejl ti ima dosta tih niski struk sto mene smeta,jer nadjem hlace i bam niski struk i spekec mi poispada.😖 > Hvalaaaaaaaa punooooooooo! <3 Ma nista!😘 Prijateljica isto kupuje samo niski struk i samo u Tallyju uzima.Nedavno uzela neke military i ja htjela,ali su bile Low waist i odustala.Tamo ces sigurno nac sta trazis!🤗
2017 02 05
Zarine trapke su udobne stvarno. Ovisno o sastavu, naravno. Mango je ok ali teško je s veličinama jer variraju od modela do modela. Meni Uptown najbolje kod njih.
2017 02 05
Puno, PUNO vam hvala svima na pomoci, nekako mi se čini da cu skoro sve isprobati sutra! ]:) ,:) Obećaše mi prijevoz po miloj volji kud god hoću, lol :') o:)
2017 02 05
U Areni imaš sve nabrojane dućkase :)
2017 02 05
1 2 3 4 5