Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pripremam za prijemni :)

Dragi maturantice, studentica sam 2.godine na FFZG-u i držim pripreme za prijemni ispit za FFZG po istom principu kao i u Trinomu koji sam i sama položila s vrlo visokim bodovima. Pripreme se održavaju kod mene u Zagrebu u adekvatnom prostoru i opuštenoj atmosferi. Grupe se sastoje od maksimalno 6 polaznika, svi materijali su uključeni u cijenu (koja je puno, puno manja od one u Trinomu - cijena po satu poduke je smiješna 😊 ). Grupe su male kako bih se mogla bazirati na individualni pristup i kako bi sve svima bilo jasno, koliko god puta nešto ponovili. 😊 Prošle godine sam imala i velik broj maturanata iz drugih gradova, pogotovo u terminima za 6.mjesec pa se slobodno javite! Prolaznost mojih polaznika je bila gotovo 100% 😊 Svi dogovori i pitanja u inbox! Ako imate pitanja o faksu općenito i/ili talijanskom i švedskom (studiram ih), slobodno se javite i za to! 😊 Cijena je niža jer sam i sama bila maturant i znam koliko su nas oderali za razne pripreme, a volim i želim podijeliti svoje znanje s ostalima - prijemni vam nosi puno bodova i s njim se daju pokriti možda malo lošiji rezultati mature ili ocjene iz srednje 😊
2017 02 25