Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

korisnica Yasemin

Drage cure, naprosto vas moram upozoriti da mi se danas javila doticna korisnica Yasemin s upitom za zamjenu za moje tenisice. Nakon sto sam otvorila njezin profil prvo sto sam vidjela nisu bile povratne informacije (kojih ionako nema) vec slikice stvari koje se prodaju na njuskalu. Jesam li 1001% sigurna? JESAM. Kako? Jer sam upravo ja kupila cizmice od te cure s njuskala i jako se dobro sjecam njenih slika. Odgovorila sam doticnoj gospodicni na poruku i zamolila ju da makne te fotografije i stavi svoje. Ugl, there's something strange goin' on in the Neighbourhood [:hihot] pa eto toliko da vam skrenem paznju na nju.. [:zaljubljen]
2013 04 30
očigledno je da nisu njene.mutne su,a takve budu kad ih skineš s nečijeg oglasa [:smijesi]
2013 04 30
hvala ti [:smijesi]
2013 04 30
Pa, sta nije moguce da se radi o istoj osobi ndoticnom web portalu, i ovdje?! Pa, sve mi se motamo po raznoraznim forumima, portalima... Ne znam!
2013 04 30
također stela1989 stavlja slike s neta, naručuje satove iz Italije, ne želi primopredaju jer sat "leti" iz Italije na vašu kućnu adresu, a povratne su joj s izmišljenih profila jer sve 3 cure nemaju povratnu [:boji] na moj upit je rekla da je sat prodan al da ga može opet naručit [:ljut] 300 kn original guess sat s kutijom [:vrti] vidim da je dosta lajkate pa eto čisto da skrenem pozornost, da dotična NE ŽELI PRIMOPREDAJU!!!! [:frustriran]
2013 04 30
Ne kuzim samo, zar je stvarno mislila da cu joj ako se mijenjamo, slat stvari postom (vidim da pise da je iz Zagreba)?
2013 04 30
Hjoooj, ja sam isto od nje htjela narucit sat [:sokiran] [:vrti] Hvala ti na ovoj informaciji [:kesi]
2013 04 30
Arsenica, vec sam ja to provjerila, poslala sam curi e-mail da li su to njene stvari na krpicama jer sam pred par mjeseci kupila dosta stvari od nje na njuskalu po jako povoljnim cijenama, pa ako je to njezin profil da cu joj drage volje ostavit povratnu info ovdje jer sam za nekih 200 kn dobila od nje brdo gotovo nove odjece, cizme i dvoje cipele [:zaljubljen] i napisala mi je da nije, da nema vise nigdje oglase da je odustala od prodaje zato je i davala tako povoljno stvari.. Zaključak: Yasemin je SIGURNO uzela njene slike [:hihot] [:smije]
2013 04 30
Joj tako sam i ja ispala neodlucna :( Meni cura koja je rezervirala sandale tvrdila 100% da ce ih uzet i ja vec dogovorila s curama sta cu si kupit, uzela podatke i na kraju se razvuklo i ona mi odustala pa sam i ja na kraju morala odustat od svoje kupnje [:tuzan] I osjecala se grozno [:place]
2013 04 30