Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

miss7 iskustva s nagradnim igrama?

Bok cure ima li tko iskustva sa miss7 portalom? Naime osvojila sam kod njih nagradu i rečeno mi je da će biti poslana kroz mjesec dana. Nakon sto sam ih pitala kad ce to doci jer je proslo tih mjesec dana rekli su mi da je to već bilo poslano. Trazila sam broj preporuke,kad su mi poslali nikakav odgovo nisam dobila. Nemam mogucnost cak ni da im posaljem mail. Ima li tko isksutva s njihovim nagradnim igrama? ovo mi je krajnje bezobrazno prema čitateljima,da jesam to primila nisam,niti mi je bilo što doslo doma,ni papiric ni išta. Idem pogledati na forum i vidim da je jednoj curi bila ista situacija. što kažete,što da radim? Pozz svima
2017 12 12
Jaooo. ja sam na ljeto osvojila njihovu majicu ( bila neka nagradna igra tipa prvih 50 cura koje tagiraju frendice na adresu dobiju majice). I Nisam NIKAD nista dobila haha.. smijesne su i one i njihova stranica ta
2017 12 12
mjesec dana za poslat im treba..molim te............ i da, frendica mi je dobile iste majice u istoj nagradnoj igri i njoj su poslali L I XL? hahah.... kontam da se rijese gluposti
2017 12 12
I ja sam bila majice osvojila, nakon nekih mj dana sam im se javila i pitala da li će to slati ili šta, odgovorili su da šalju taj tjedan. Nakon toga je prošlo skoro dva mj, i majice su konačno došle, a vel je bila M jedna ogromna i jedna manja, u svakom slučaju, užaas.
2017 12 22